השנה האקדמית החלה,

הסטודנטים בגבעתיים יזכו במלגות בשווי של מעל למיליון ש"ח

לראשונה בשנת הלימודים האקדמית תש"ף: מלגות בשווי של למעלה מ-1,000,000 שקלים יוענקו לסטודנטים בגבעתיים

קרן גבעתיים לעידוד ההשכלה הגבוהה (ע"ר) בשיתוף מחלקת הצעירים של עיריית גבעתיים פרסמה לפני כחודשיים קול קורא, במסגרתו תחלק הקרן מלגות לסטודנטים בשווי כולל של למעלה מ- 1,000,000 ש"ח לשנת הלימודים האקדמית תש"ף.

במסגרת המתווה החדש, אשר הוצע ואושר בחודש יולי האחרון, תגדל השנה מכסת המלגאים תושבי העיר ב-42% בהשוואה לשנה שעברה. לראשונה, הקרן תאפשר למעל 100 סטודנטים לקבל מלגה בסך של 10,000 שקלים, לעומת 70 בשנה שעברה,

הקרן תעניק את המלגות בתמורה למעורבות חברתית קהילתית בעיר גבעתיים בתחומים רבים.

הקרן מעניקה כמדי שנה מלגות לרווחת סטודנטים תושבי העיר מתוך מטרה לסייע לצעירי העיר ברכישת השכלה גבוהה, לחבר את קהל הסטודנטים אל הקהילה וקבוצות אוכלוסייה שונות, לעודד צעירים להמשיך לחיות כאן ולהקים את משפחתם, ובעיקר לתרום לביסוסה של קהילה מקומית איכותית וחזקה.

סיון גולדברג, ראש סיעת הצעירים יו"ר הקרן: "אני גאה בכך שגבעתיים הופכת לעיר הצעירים של ישראל וקשה לפספס את השינוי המרענן הזה. נמשיך לעשות מאמצים רבים בכדי להגדיל את פעילות קרן המלגות משנה לשנה ולהפוך גם את קהל הסטודנטים לכוח חברתי משמעותי בעיר, תודות לשותפותו המלאה של ראש העירייה רן קוניק"

בתמורה למלגה בסכום של 10,000 שקלים הממומנת ע"י הקרן ושותפים נוספים ביניהם מפעל הפיס, פר"ח והחל מהשנה הקרובה גם אוניברסיטת בר-אילן ועמותת "עתיד בטוח", תורמים המלגאים בחזרה לקהילה 130 שעות בתחומים שונים. המסלולים המוצעים השנה למעורבות חברתית כוללים ליווי ואירוח חברה לקשישים, פעילות במחלקה החדשה לצרכים מיוחדים, הדרכת בני נוער, הפעלת מרחבי למידה לצעירים, חונכות תלמידים במסלול פר"ח, פעילות לקידום הקהילה הגאה, מעורבות בבית יד לבנים, פעילות בשירות הפסיכולוגי ועוד.

פורסם: 27.10.2019

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן