צעדת הגלבוע צילום צחי רייזל

בפעם ה- 54 תתקיים צעדת הגלבוע הבינלאומית ע"ש רב אלוף משה לוי

מועצה אזורית הגלבוע תקיים בפעם ה- 54 את צעדת הגלבוע, שהפכה כבר למסורת לאומית ובין-לאומית, ומושכת אליה רבבות משתתפים מהארץ ומחו"ל, הנהנים לשלב פעילות גופנית עם נופי הטבע הקסומים של עמק-חרוד ופריחת האביב של הגלבוע. השנה תתקיים הצעדה בתאריכים 20.3.2020 – 21.3.2020 (ימים שישי ושבת) בשלושה מסלולים שונים:

מסלולי ההליכה, בדרגות קושי שונות, יהיו בתוך משעולים ציוריים ויכללו נקודות תצפית הצופות לנוף פנורמי מהיפים בישראל. כצעד שיפור וייעול, מעדכנים השנה בגלבוע על פתיחת מכירה מוקדמת של כרטיסים, דבר המאפשר לאלפי הצועדים להבטיח כעת את השתתפות. כמיטב המסורת ולצד המסלולים, ייהנו המבקרים משלל אטרקציות וחוויות לכל המשפחה שיתקיימו  בגן הלאומי מעיין-חרוד, לרבות הפנינג, הפעלות ופעילויות לילדים, דוכני יצירה ודוכני מזון.

צעדת הגלבוע מתקיימת ברצף מאז שנת 1966 והפכה זה מכבר לאבן שואבת למשפחות ויחידים מכל רחבי הארץ וגם מחו"ל, הודות למסלולי ההליכה המרהיבים המשקיפים על אוצרות הטבע הנדירים של עמק חרוד והרי הגלבוע. ההתכנסות לצעדה היא בגן הלאומי מעיין חרוד, ומשם יצאו הסעות ללא תשלום אל המסלולים השונים. במעיין-חרוד גם יתקיים טקס הסיום 

(השאטלים לצעדה יצאו  ביום שישי בין השעות 06:30 עד 09:00 וביום שבת בין השעות: 06:30- 11:00).

מחיר: 40 ש"ח למשתתף (מגיל 3), 30 ש"ח לקבוצות מאורגנות, 25 ש"ח לתושבי הגלבוע. כל משתתף המסיים את המסלול יקבל תעודה ומדליה וכן יחולקו גביעים לקבוצות.

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן