יהיה שמייח: בעיריה איימו להפסיק את התיקצוב עקב האלימות המילולית – ההנהלה פירסמה גינוי

לאחר קיץ עם סימני שאלה רבים בנוגע להמשך הקיום של המועדון הוותיק והמעוטר הפועל רמת גן/גבעתיים עקב רצונה של העירייה לאחד את קבוצות העיר,

השבוע נוצרה מתיחות חדשה שגרמה לסערה גדולה כתוצאה מהפרסום של מ"מ ראש עיריית רמת-גן, ליעד אילני, שכתב בין השאר: "לא יתכן שראשי מועדון ספורט שזוכים לתמיכה עירונית של מאות אלפי ש"ח בשנה מהעירייה יתרצו פרסומים בזויים של אוהדי המועדון בטיעונים על רמות המשכל ומידת ה"שיגעון" של המפרסמים – המינימום הוא לגנות וגם זה לא קרה. ראש העיר פנה ליועץ המשפטי לעירייה על מנת לבחון את הפסקת התמיכה הכספית במועדון באופן מיידי."

בהמשך לדרישה והאיום של העיריה להפסקת התיקצוב, בהפועל רמת גן/גבעתיים מיהרו ופרסמו בתגובה:

(לא נגענו)

1 .מועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים מגנה בתוקף את הפרסומים האחרונים כלפי נבחרי העיר רמת גן וקורא לכל אוהדי מועדוני הספורט בעיר רמת גן
להימנע מכל תגובה, קריאה או פוסט כלפי ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה וממלא מקומו ליעד אילני,
אשר אינם עומדים בכללי מוסר חופש הביטוי ואשר אינם מהווים מהווים תרבות שיח מכבדת.

2 .מועדוני הספורט בעיר זקוקים לשיתוף פעולה צמוד והוגן עם הנהלת העיר וצריכים לשאוף למערכת יחסים טובה אשר תתרום להצלחת המועדונים, לקידום הספורט ולגאווה משותפת .

3 .על אוהדי הספורט בעיר להבין כי אין זכות קיום למועדון ללא תמיכת העירייה. פשוטו כמשמעו. מיטש גולדהאר ,אלונה ברקת ואחרים אינם עומדים בתור בכדי לקנות את מועדוני העיר
ועל האוהדים להפנים את הצורך הרב בתמיכת העירייה.

4 .תגובות קשות כפי שנשמעות בעת האחרונה גורמות למציאות הפוכה מזו שאליה מכוונים האוהדים והם בעצם כורתים את הענף עליו הם יושבים.
מותר להתנגד להחלטות מסוימות, מותר למחות נגד קביעות מסוימות ומותר לפעול נגד גופים מסוימים. הכל בגבול הטעם הטוב ולעולם אסור לחצות גבולות ולחרוג מתרבות שיח מכבדת.

5 .אשר למועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים :
הבעלים ,יהודה דולינר,והנהלת המועדון רואים בראש העיר כרמל שאמה ובממלא מקומו ליעד אילני פרטנרים טובים, אמיתיים ,הגונים ושותפים פעילים להצלחת המועדון.
המועדון מעריך את הנכונות ואת הכוונות הטובות של קברניטי העיר ומרגיש כי יש לו דלת פתוחה בעירייה לכל בקשה ולכל בעיה.
בניגוד להנהלות העיר הקודמות אשר התנכרו למועדון שלנו וקיפחו אותנו בצורה דרמטית אנו יודעים לזהות ולהעריך את השינוי הגדול בעירייה אשר מצידה יודעת להעריך את
האנשים המנהלים את המועדון, את אופיים ואת דרך עבודתם.

6 .בהזמנות זו אנחנו מנצלים,כתמיד,את ההזדמנות ולשלוח את תודתנו לעיריית גבעתיים ולעומד בראשה רן קוניק על העזרה והסיוע המכובד אותו הוא מעניק למועדון. שיתוף הפעולה הטוב מול שתי העיריות הוא הבסיס להצלחת המועדון.
אנו מייחלים לחיזוק וביסוס הקשר אשר יתרמו להצלחה ניכרת של המועדון לגאוות קברניטי שתי הערים.

7. .מועדון הכדורגל שלנו הוא המועדון הגדול ,המבוסס ,המעוטר והמקצועי ביותר מכל מועדוני העיר.
בענף הכדורגל אנו למעשה מהווים את המועדון הגדול היחיד בעיר.
קבוצות המועדון הן הבכירות בעיר בכל הגילאים מהבוגרים ועד הילדים.
מחלקת הנוער שלנו היא הגדולה וההישגית ביותר בעיר כשקבוצת הנוער היא מועדון הנוער היחיד בעיר אשר נוטל חלק קבוע בליגת העל לצד המועדונים הגדולים במדינה ובהצלחה גדולה.
אנו יודעים לשלב היטב בין חינוך לערכים ובין חתירה למקצוענות ולהישגיות.
מועדון הפועל רמת גן גבעתיים רואה את עצמו כזכאי לקבל את אמון העירייה בהיותה הקבוצה הבכירה הגדולה של העיר בענף הכדורגל ולזכות בתמיכה גבוהה שתאפשר לה לסלול את דרכה לליגת העל ולהוות גאווה לאלפי אוהדיה ולעיר רמת גן כולה.

8..לסיום..למי שעדיין חושש…כל עוד הבעלים וההנהלה הנוכחית נמצאים במקומם לא יהיה איחוד עם שום מועדון אחר בעיר!!
המועדון ישמור על עצמאותו המלאה ,על ערכיו המיוחדים, על סמליו המיוחדים ועל ההיסטוריה המפוארת שלו. לא ניתן יהיה למחוק מועדון חזק אשר היווה ומהווה את אחד מסמלי העיר רמת גן.
זו הצהרה שהיא יותר בגדר של שבועה.

פורסם: 24/10/2019

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן