ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה FIDF תומך בלוחמים סטודנטים במוסדות הלימוד האקדמיים ברמת גן

מאות סטודנטים בעיר, לוחמים ותומכי לחימה, קיבלו מלגות לימודים בהיקף של מיליוני דולר

פורסם: 5.7.2020

תכנית המלגות !IMPACT של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) חוגגת 18 שנה של חלוקת מילגות לסטודנטים ב'בר אילן', 'שנקר' ו'המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן' ובמוסדות השונים בישראל.

עד כה העניקה התכנית מלגות ל-566 סטודנטים מאוניברסיטת בר אילן בהיקף כולל של כ-6.7 מיליון דולר, מלגות  ל-174 סטודנטים משנקר בהיקף כולל של כ-2.3 מיליון דולר ול-138 סטודנטים מהמרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן בהיקף כולל של 1.9 מיליון דולר

תכנית המלגות !IMPACT של ארגון FIDF נוסדה בשנת 2002 במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה. המלגות מוענקות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל (לוחמים ותומכי לחימה) ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית. גובה המלגה הינו $4,000 לכל שנת לימוד, כאשר כל מלגאי ממומן ע"י תורם אישי, המלווה אותו לאורך כל לימודי התואר הראשון.

ב-18 שנות פעילותה העניקה מלגות לכ-16,000 סטודנטים לוחמים ותומכי לחימה בהיקף של כ-185 מיליון דולר.

אורנה פסח, מנהלת תכנית !IMPACT של ארגון  FIDF: "כל אחד ואחת מהמלגאים שלנו בחר לבצע שירות קרבי משמעותי ולתרום לביטחון מדינת ישראל, למרות המצב הכלכלי המאתגר בבית. מלגת IMPACT! היא הדרך שלנו להצדיע להם, להוקיר להם תודה ולסייע בבניית עתידם. אני בטוחה כי יחד נוכל להמשיך ולהגשים חלומות לעוד לוחמים רבים בעתיד".

הקליקו כאן www.fidf.org, לאתר ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן