עינב בר-כהן, עו"ד וסגנית יו"ר תנועת 'התעוררות' בירושלים, מונתה לתפקיד ראש המטה של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה-הכהן

בר-כהן היא חברת מועצת העיר ירושלים החל משנת 2013, מטעם תנוע התעוררות בירושלים בראשות עופר ברקוביץ, הגדולה ביותר במועצת העיר

עינב בר-כהן נבחרה לתפקיד ראש המטה של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה-הכהן ותהיה אחראית לסייע לראש העיר בניהולה השוטף של העיר ותהווה חולייה מקשרת דינמית בינו לבין הגורמים השונים במערכת ומחוצה לה, ובחתירתו המתמדת להישגים עירוניים לטובת העיר רמת גן ותושביה.

כראש מטה ראש עיריית רמת-גן, בר-כהן תהיה אחראית על מתן מענה לפניותיהם של יזמים, המעוניינים להקים ולפתח ברמת-גן חברות ויוזמות בכל התחומים. בנוסף תהיה אחראית על ניהול השת"פ של העירייה עם משלחות ונציגויות מן הארץ והעולם וכן תהיה גורם מקשר בין ראש העיר לבין שרים, חברי כנסת, מנכ"לים ומוסדות הממשלה. במישור העירוני, כראש מטה ראש העיר, עו"ד בר-כהן תהיה אחראית על מתן מענה לפניות התושבים והפניית בקשותיהם לגורמי העירייה הרלוונטיים, לטיפולם המקצועי.

עו"ד עינב בר-כהן, בוגרת תואר ראשון במשפטים ובוגרת קורס דירקטורים, באוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת 7 שנות ניסיון באסטרטגיה, דוברות, ניהול משברים ויחסי ציבור, ומגיעה מרקע מוביל בניהול תהליכים ופרויקטים וניסיון רחב של כ-7 שנות ניסיון ניהולי בשלטון המקומי.

בר-כהן חברת מועצת העיר ירושלים החל משנת 2013, מטעם סיעת התעוררות, בקדנציה הקודמת היא החזיקה בתיק העסקים  והייתה אחראית על קידום ופיתוח העסקים בירושלים, קיצור הליכי רגולציה ופיתוח עסקי של אזורי המסחר בעיר.

עו"ד בר-כהן היא סגנית יו"ר תנועת 'התעוררות', התנועה הגדולה ביותר במועצת העיר ירושלים, בראשות עופר ברקוביץ, ובין השאר ניהלה את הפעילות השוטפת של התנועה והייתה אחראית על תוכן, אסטרטגיה, פעילות פוליטית וחברתית ורווחת המתנדבים.

במסגרת תפקידה בעיריית ירושלים, הובילה רפורמות בתחום קיצור הליכי הרישוי, הסרת בירוקרטיה ומיסוי על אגרות שילוט ופרויקט שדרוג ופיתוח עסקי של מרכזים מסחריים ברחבי העיר.

עו"ד בר-כהן החלה את דרכה כמגישת תכנית אקטואליה ותרבות ברדיו ירושלים.

בסיום לימודיה התמחתה בתחום התכנון והבניה ונדל"ן ולה ניסיון משפטי וידע רב בנושא, מפעילותה בוועדת התכנון בעיריית ירושלים.

בשירותה הצבאי משמשת כקצינה פעילה במילואים בדרגת סגן ובאמתחתה ניסיון פיקודי על מאות חיילים, במסגרת הכשרות מקצועיות עליהם הייתה אחראית בבית הספר לחי"ר ומ"כים.

בפעילותה הציבורית, הובילה מספר רב של מאבקים ציבוריים עם שותפים מהחברה האזרחית, הקהילה העסקית, העמותות וכן עם דמויות פוליטיות ארציות ומקומיות.

בשל פעילותה הציבורית הענפה נבחרה בר-כהן לרשימת הצעירים המבטיחים בישראל של מגזין 'Forbes' ונבחרה גם ע״י מגזין כלכליסט לרשימת הצעירים המבטיחים בישראל.

במסגרת תפקידה כראש המטה של ראש עיריית רמת-גן, עו"ד בר-כהן תמשיך לתרום מניסיונה העשיר בתחום הניהול, המשפט, הרשויות המקומיות והקשר הישיר עם הקהילה והתושבים.

שאפו לראש העירייה המקדם נשים בכוורת שלו. מאז בחירתו של כרמל שאמה הכהן נבחרו לתפקידי הנהלה בעירייה נשים:

מערכת ‘חדשות העיר רמת גן פלוס’ מאחלת הצלחה רבה לעינב !

צילום: ראובן קפוצינסקי.

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן