אודות

"גבעתיים פלוס" המגזין המוביל של גבעתיים פלוס רמת חן ורמת אפעל.

מגזין "גבעתיים פלוס" החל את דרכו כמענה לצורך אמיתי של תושבי גבעתיים והשכנות רמת חן ורמת אפעל. בשל העדר סיקור מספק והתעלמות מאירועים בעלי חשיבות מקומית.
גבעתיים, עיר מרכזית ויחודית בנוף הארצי, המונה כמעט ששים אלף תושבים, הייתה חסרה מגזין מקומי או עיתון מקומי המספר את סיפורה.

גבעתיים ושכנותיה בעלות הפרופיל הדומה רמת חן ורמת אפעל: אי של שלווה בלב המטרופולין - ישובים שקטים ומודרנים השומרים על צביונם הקהילתי המיוחד, הנחשבים לבעלי איכות חיים מהטובות בישראל: הרכב התושבים והיהשגים בתחום החינוך והתרבות הפכו את גבעתיים לאחת הערים המבוקשות למגורים בישראל.

"גבעתיים פלוס" מציג תמונה של רוח העיר ושל השכנות רמת חן ורמת אפעל ומרכז את מאמצי הסיקור בתושבים ובאירועים המקומיים המתקיימים בה באמצעות עיתונות איכותית שמעניקה תיאור הולם, מקצועי וחיובי למקום.
דיווחים מהנעשה בשכונות העיר ובמוסדות החינוך
מידע על השירותים המקומיים
עדכונים שוטפים של אירועי התרבות והפעילויות החברתיות לכל המשפחה כולל רכילות מקומית...
חשיפת הקוראים לפעילות המדהימה והאיכותית שמתרחשת בסביבתם ולתוצרים היפים של התושבים ברוכי הכישרונות
חשיפה והתייחסות לעוולות, למפגעים, לבעיות ולקשיים שהתושבים נתקלים בהם בחיי היום יום

הגישה המאפיינת את עמודי התוכן מתמקדת בזווית הקהילתית : ילדים, בני נוער, תרבות ואומנות, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, גמלאים, שורדי שואה, ספורט, טיולים, תיירות, התנדבות, אקטואליה מקומית, תנועות הנוער, רכילות, צרכנות, אופנה, אוכל, סטיילינג, פנאי, מסעדות, בילוי לילי, בנקאות, מסחר, ביטוח ונדל"ן ועוד.
אנו מונעים מתוך גישה לוקאלית קהילתית חזקה ומאמינים כי הסולידריות, ותחושת הגאווה המקומית של התושבים עם העיר ועם אזורי המסחר שבה עשויים להתגבר עם הידוק שיתוף הפעולה.

הצלחת "גבעתיים פלוס" מתבטאת באחיזה שקנה לו בחיי הפרט והקהילה.
רוב התושבים נוהגים לעיין במגזין מיד עם הפצתו ושומרים אותו איתם במשך כל ימי החודש, מה שמעיד על עניין רב במידע ש"גבעתיים פלוס" מספק להם.
המגזין יוצא לאור בעשרות אלפי עותקים בפורמט מפואר, המופצים חינם בימי רביעי, מדי חודש בכל תיבות הדואר בגבעתיים, רמת חן ורמת אפעל, בבתי מגורים ובעסקים ובנוסף גם במקומות מרכזיים ברחבי העיר

צוות גבעתיים פלוסWisite

בניית אתרים לעסקים
Wisite - Wise Site. Wise Choice.