אודות

מספר שנים מאז הקמתו, המגזין "גבעתיים פלוס" הפך להיות המוביל והפופולרי באזור .

מגזין "גבעתיים פלוס" החל את דרכו כמענה לצורך אמיתי של תושבי גבעתיים והשכנות ברמת גן בשל העדר סיקור מספק והתעלמות מאירועים בעלי חשיבות מקומית.
גבעתיים, עיר מרכזית ויחודית בנוף הארצי, המונה כמעט ששים אלף תושבים, הייתה חסרה מגזין מקומי או עיתון מקומי המספר את סיפורה.

גבעתיים והשכנים בעלי הפרופיל הדומה ברמת גן הם אי של שלווה בלב המטרופולין - ישובים שקטים ומודרנים השומרים על צביונם הקהילתי המיוחד ולכן נחשבים לבעלי איכות חיים מהטובות בישראל: הרכב התושבים וההישגים בתחום החינוך והתרבות הפכו אותם למבוקשים למגורים בישראל.

המגזין "גבעתיים פלוס" מציג תמונה של רוח האזור ומרכז את מאמצי הסיקור בתושבים ובאירועים המקומיים המתקיימים בה באמצעות עיתונות איכותית שמעניקה תיאור הולם, מקצועי וחיובי למקום:.
דיווחים מהנעשה בשכונות העיר ובמוסדות החינוך
מידע על השירותים המקומיים
עדכונים שוטפים של אירועי התרבות והפעילויות החברתיות לכל המשפחה כולל רכילות מקומית...
חשיפת הקוראים לפעילות המדהימה והאיכותית שמתרחשת בסביבתם ולתוצרים היפים של התושבים ברוכי הכישרונות
חשיפה והתייחסות לעוולות, למפגעים, לבעיות ולקשיים שהתושבים נתקלים בהם בחיי היום יום

הגישה המאפיינת את עמודי התוכן מתמקדת בזווית הקהילתית : ילדים, בני נוער, תרבות ואומנות, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, גמלאים, שורדי שואה, ספורט, טיולים, תיירות, התנדבות, אקטואליה מקומית, תנועות הנוער, רכילות, צרכנות, אופנה, אוכל, סטיילינג, פנאי, מסעדות, בילוי לילי, בנקאות, מסחר, ביטוח ונדל"ן ועוד.
אנו מונעים מתוך גישה לוקאלית קהילתית חזקה ומאמינים כי הסולידריות, ותחושת הגאווה המקומית של התושבים עם המקום ועם אזורי המסחר שבה עשויים להתגבר עם הידוק שיתוף הפעולה.

הצלחת "גבעתיים פלוס" מתבטאת באחיזה שקנה לו בחיי הפרט והקהילה.
רוב התושבים נוהגים לעיין במגזין מיד עם הפצתו ושומרים אותו איתם במשך כל ימי החודש, מה שמעיד על עניין רב במידע ש"גבעתיים פלוס" מספק להם.

המגזין יוצא לאור בפורמט מפואר, המופץ חינם לכ-35,000 בתי אב בימי רביעי, מדי חודש בתיבות הדואר בגבעתיים ורמת גן: בבתי מגורים ובעסקים ובנוסף גם במקומות מרכזיים ברחבי הערים
את המגזין המודפס מלווה הגירסה האינטרקטיבית של גבעתיים פלוס הנשלחת ישירות לכ-18,000 נמענים וזוכה גם היא לפופולריות גבוהה

העורכת האחראית


 

מייסדת גבעתיים פלוס
ענת לנדא קלמר


תושבת גבעתיים
בעלת ניסיון עשיר בתחום העיתונות הקהילתית.
היוזמת והמייסדת של המגזין המוביל של היישוב שהם ויישובי חבל מודיעין, וייצובו כמגזין הנפוץ והמצליח ביותר באזור, הפועל בהצלחה עד היום.

Wisite

בניית אתרים לעסקים
Wisite - Wise Site. Wise Choice.

דילוג לתוכן