19/06/2024
19/06/2024
יום רביעי, 19 ביוני 2024
רמת-גן מציעה ערב בריכות במקום מדורות לצלילי מוזיקה ולצד פעילויות מהנות
05/22/2019
ברמת-גן מכריזים בקול: "אוטיסט זה לא קללה!" 
05/23/2019

אורית איתיאל נבחרה למנהלת אגף החינוך בעירית רמת גן

אורית איתיאל נבחרה למנהלת אגף החינוך בעירית רמת גן

גב' איתיאל שימשה בחודשים האחרונים ממלאת מקום מנהלת אגף החינוך לאחר שהחליפה את את דליה לין. היתה מנהלת המחלקה לחינוך יסודי באגף החינוך ובין השנים 2006-2013 ניהלה את בית הספר מכל"ל.

משאבים עירוניים רבים מוקצים לטובת החזון החינוכי והתוויית התשתית להעצמת התלמידים. הדבר בא לידי ביטוי בחיזוק ההישגים הלימודיים, תחומי העשרה והעמקה, פיתוח מיומנויות חברתיות, רגשיות וערכיות.
רמת גן הינה אחת מבין שתי הערים הבודדות בהן לא קיימות חטיבות ביניים, כך שהתלמידים לומדים במסגרת החינוך היסודי עד כיתה ח' וממשיכים 4 שנים בביה"ס התיכון.
איתיאל הובילה את התוכנית שבה כל בית ספר יסודי ברמת-גן מפתח ייחודיות המאפיינת אותו, המהווה ציר פדגוגי שמניע את תחושת השייכות בקרב ילדי בית הספר, חוויית המסוגלות של כל תלמיד ואיש צוות, והמשך בנייה ופיתוח של חדשנות לימודית וטכנולוגית.
תכנית הייחודיות בבתי הספר הובילה להעמקה בתחומי הליבה ובתחומי העשרה לשביעות רצונם של ההורים והתלמידים. כבכל שנה, נמשיך ונעמיק את תכניות הייחודיות בבתי הספר, נבנה תכניות לימוד בית ספריות חדשות ונרחיב את היריעה. העמקת הלמידה המשמעותית אליה חותר כל צוות חינוכי באה לידי ביטוי בהשבחת דרכי ההוראה, הכנסת רכיבים תקשוביים אל מערכי השיעור, יצירת דרכים להמחשה ורלוונטיות של התכנים ללומד בהלימה לגילו ויצירת מעורבות של התלמידים בתכנים הנלמדים. למידה מתוך התנסות, חקר וחוויה הינם כלים אותם אנו מפתחים ומרחיבים מדי שנה, תוך שימוש בכלים חדשניים וייחודיים. מטרתנו להגיע לכל בית ספר ולכל תלמיד ולזמן לו חוויית הצלחה, אתגר, שייכות ומשמעות לקהילה ולעיר

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן