22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
האם העיניים של הילדים שלנו מוגנות?
06/06/2018
משפחת שב"צ חוגגת יובל – מגזין 40
06/07/2018

אמן ההיפ-הופ עדיאל איתן – מגזין 40

זרקאור

אמן ההיפ-הופ עדיאל איתן

דר' נגה רוזנפרב

ילדות ומשפחה

"נולדתי וגדלתי בגבעתיים, למדתי בביה״ס היסודי בן גוריון ובתיכון דוד קלעי. אימא שלי ראתה בי ובאחותי הגדולה כמגשימי החלום שלה בתחום המוזיקה כך שהתחלתי בנגינה בכינור (ואחותי בפסנתר) ובמשך 10 שנים ניגנתי ולמדתי בקונסרבטוריון של גבעתיים.

בגיל 13 התחלתי לכתוב ולהלחין. הושפעתי ממשפחת תאקט, מסאבלימינל, מכלא 6, מהדג נחש ושבק ס׳ והתחלתי לחקור את עולם ההיפ הופ ברמת הטקסטים וברמת החריזה.

בצבא שרתי בצריפין ואחר כך כרל"ש בקריה ובין לבין למדתי לימודי ערב לתואר ראשון בפסיכולוגיה."

"כראפר הראשון שיוצא מגבעתיים, אני מאוד משתדל להביא צבעוניות, לשמור על רמה גבוהה של אותנטיות המכוונת גם לנוער וגם למבוגרים, שנינות ומודעות עצמית"

המוזיקה בחיי

"תמיד ידעתי שאעסוק בהיפ-הופ ובשנת 2010 במסגרת פרויקט של ראפרים ואמנים צעירים הוצאתי סינגל יחד עם אבי מסיקה. ב-2015 הוצאתי מיקסטייפ (אלבום לא רשמי ליוטיו) בעריכת דיג'יי ברינדד שהיה עבורי פרוייקט של קיבוץ גלויות של שירים בכל מיני צבעים. כעת אני עובד על פרויקט EP הומוריסטי וקליל לקראת אלבום ראשון ורציני שייקרא "חיים שכאלה" מתוכו כבר יצאו שלושה סינגלים לרדיו וקליפים לערוץ 24. במהלך השנה יצא סינגל מפרויקט חיצוני שהתארחתי בו בשם "צומת דרכים" בהפקת הבי לוי וממש בקרוב אמור לצאת הקליפ החדש מתוך ההופעה שלי בבמות ביום העצמאות בכיכר ווהלין בגבעתיים. המוסיקה מבחינתי זאת דרך חיים שנשאבתי אליה בגיל מאוד צעיר. מבחינתי זו האהבה הכי גדולה.

שם הבמה שלי הוא דילי ואפשר להתעדכן בהופעות שלי בעמוד הפייסבוק הרשמי שלי (דילי) ובאינסטגרם."

ערך מוסף

"אני בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ואני מתנדב בביה"ח גהה במחלקה פתוחה כעשרה חודשים. התחום המקצועי שאליו אני מכוון זה התחום הטיפולי ובימים אלו אני מסיים לימודי NLP ודימיון מודרך באונ' בר אילן וחושב להמשיך לתואר שני כעובד סוציאלי."

פנאי

"אני אוהב לבלות עם המשפחה והחברים, לצפות בכדורגל (אוהד מכבי חיפה והפועל רמת-גן נולדתי לאוהדים האורדונים כי אבא שלי שיחק ברמת גן בבוגרים ואני שיחקתי בביה"ס כשהייתי ילד) לצפות בסרטים, לשמוע מוסיקה חדשה שיוצאת ואני בעיקר פריק של היפ הופ ברמת העדכונים השוטפים היומיומיים לראות איזה שיר חדש יצא לראפר מסוים או אחר. אני אוהב לכתוב ולכתוב ולכתוב וסיימתי לאחרונה סדנת כתיבה ופזמונאות אצל נועם חורב על מנת לשפר ולהשתפר."

אג'נדה

"להביא דברים חדשים, להיות מחאתי מתי שצריך ולחיות את הרגע ואת הפאן כמה שיותר – אך יחד עם זאת חשוב לשמור על אותנטיות ולא לפחד להיות חשוף וכנה ולהביא את עצמך לשירים."

הדובדבן שבקצפת

כראפר הראשון שיוצא מגבעתיים, אני מאוד משתדל להביא צבעוניות, לשמור על רמה גבוהה של אותנטיות המכוונת גם לנוער וגם למבוגרים, שנינות ומודעות עצמית. חשוב לי להמציא את עצמי כל פעם מחדש, לראות את הטוב  שבכל דבר ולהישאר אופטימי בכל מצב נתון גם כשכל הסיכויים לפעמים לא לטובתי… ההופעה שלי בערב יום העצמאות היוותה עבורי סגירת מעגל ייחודית ומרגשת."

גבעתיים

"בשנים האחרונות יש התעוררות – צעירים משכירים פה דירות ובהחלט יש משב רוח 'פראשי' שצובר פה תאוצה. בנוסף יש ראש עיר מעולה שמבין עניין.

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן