26/05/2024
26/05/2024
יום ראשון, 26 במאי 2024
"בגבעתיים נדבר כולנו בשפה גישורית"
07/28/2020
מול קופסות המזון לציפורים בסופרמרקט בלגי I לשון I רוני סומק
07/29/2020


מסעדת 'איסאן' מביאה את תאילנד לתל אביב


מאת: בר פנזור

קיץ, חם, וכל מה שאני חושבת עליו זה על החופשה בתאילנד בשנה שעברה - החופים, השמש, והאוכל – אוי האוכל. כל כך טעים, טרי, פיצוץ של טעמים בפה.
כבר הרבה זמן חשקה נפשי באוכל תאילנדי אותנטי, ואם אפשר גם שלא יעלה כמו חופשה לתאילנד.
ואז, באחד מהשיטוטים בשוק הכרמל, ביום שישי בצהריים, בין תיירים דוברי ספרדית לבין צעירים שהגיעו לתגלית, מצאנו את עצמנו ב'איסאן'.

היינו 5 רעבים והזמנו מגוון רחב של מנות – לראשונות: פו פיה טוט -  אגרולים במילוי ירקות (22 ₪), נאם טוק - נתחי סינטה צרובה עם מגוון ירקות ועשבי תיבול (42 ₪), יאם עוף – סלט של איטריות שעועית, עוף ומגוון עשבי תיבול (39 ₪), ושיפודי גאי סאטה – שיפודים חלומיים ברוטב גאי סאטה (מבוסס חמאת בוטנים, 42 ₪). לעיקריות הזמנו פאד קשיו עוף - עוף עם ירקות וקשיו לצד אורז לבן (54 ₪), קאוו פאד עם עוף – אורז מוקפץ עם ירקות ועוף (52 ₪), פאד סי יו עוף - איטריות אורז רחבות  מוקפצות עם עוף וירקות (54 ₪) ופאד גאפראו - נתחי עוף קצוצים עם ירקות, ואורז לבן עם ביצת עין (59 ₪).
כל מנה הייתה יותר טובה מהשנייה!
המרכיבים היו סופר טריים, כל ביס פיצוץ של טעמים!
נתחי הסינטה היו צרובים באופן מושלם במידת עשייה מדיום-רייר! כל ביס היה בדיוק כמו שחלמתי - מתוק וחמוץ ומלוח וחריף, הכל ביחד, והכל במחירים סופר הוגנים.

שתינו בירה סינגה תאילנדית צוננת (19 ₪) ומיץ ליצ'י מתוק (11 ₪) ובין לבין החלפנו כמה מילים עם פריה המקסימה שהיא בעלת המסעדה והשפית שבאה לישראל מתאילנד.

איסאן היא התשובה לכל אלו שמתגעגעים לתאילנד, ורוצים להרגיש בחו"ל, גם אם רק לכמה שעות. אבל ראו הוזהרתם – גם ה"קצת חריף" באיסאן הוא כמו ה"קצת חריף" בתאילנד, משמע חריף מאוד! אם אתם רגישים, בקשו בלי חריף. פריה כבר רגילה...
איסאן, רבי עקיבא 22 תל אביב - שוק הכרמל
טל': 03-9483772

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן