07/12/2023
07/12/2023
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023

במערכת הלימודים בגבעתיים מקפידים ללמד על חופש הביטוי ודמוקרטיה אמיתית

רן קוניק הנחה את ראש מנהל החינוך לקיים בדיקה מעמיקה של ספר הלימוד באזרחות ״להיות אזרחים בישראל במדינה יהודית ודמוקרטית״ שבכתיבתו היתה מעורבות של אנשי "קהלת" לגבי השימוש בספר במערכת החינוך העירונית

רום אלוף

10/08/2023

שתפו

ארבעה ראשי הרשויות - "המייסדים"

בעקבות המחלוקת שהתעוררה סביב התוכן של ספר הלימוד באזרחות ״להיות אזרחים בישראל במדינה יהודית ודמוקרטית״ שבכתיבתו היתה מעורבות של אנשי "קהלת" ותוכנו והמסרים שבו אינם ברורים, רן קוניק, ראש עירית גבעתיים, הנחה את ראש מנהל החינוך לקיים בדיקה מעמיקה של הכתוב בספר והמלצות לגבי השימוש בו במערכת החינוך העירונית.
רן קוניק: "לדעתי אזרחות צריך בעיקר ללמד מהמציאות, ופחות מספרים, ולא חסר אצלנו ממה ללמוד, וגם, יש לציין למען ההוגנות כי קיבלתי תגובות אחרות שהספר אושר ע״י משרד החינוך ושהוא בסדר וכו׳ אבל אני ברשותכם מעדיף לעשות בדיקה כפולה ומכופלת בענין.
אז עוד קצת סבלנות, ניתן לדברים להיבדק ונעדכן. זו חובתי כמי שעומד בראש העיר הליברלית בישראל, לשמור על גבעתיים ולוודא שדור העתיד שגדל בגבעתיים יחונך על בסיס תכנים המעודדים חשיבה עצמאית ולא כאלו, אם זה המצב בספר, המנסים לייצר מציאות חדשה שלא מתאימה לנו"

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
בר בודקת

סודן של הסופגניות

סודן של הסופגניות שוב הגיע הזמן הזה בשנה שהסופגניות צצות בכל מקום ומבשרות שחג החנוכה בפתח. במיוחד עכשיו, כשכולנו זקוקים לנחמה, בדקנו ומצאנו עבורכם את הסופגניות ששוות את הקלוריות (רמז: הסוד טמון במילוי) והלוואי שיהיה

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן