16/06/2024
16/06/2024
יום ראשון, 16 ביוני 2024
מסיבת ריקודים בבית-אלון

הגמלאים חגגו את חג החנוכה בהדלקות נרות חגיגיות ומסיבות חנוכה מדליקות

פורסם: 1/12/2021

הטמפרטורות יורדות, ריח הסופגניות ממלא את הרחובות והאזרחים הוותיקים חוגגים ברצף מסיבות חנוכה ואירועים ססגוניים ברחבי גבעתיים.

את הנר השני ציינו מועדוני שורדי השואה "קפה אירופה" ו-"מפגש בשני" הפועל בשיתוף ארגוני הליונס וליונס גור אריה, במסיבת ריקודים נוצצת במעמד רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, שהצטרף למעגלי הריקודים. האירוע שכבר הפך ממזמן למסורת בקרב גמלאי העיר, נערך בשיתוף תיכון "אורט קרייזמן", התיכון המאמץ של "קפה אירופה". התלמידים המאמצים חילקו לשורדים שי לחג, הכינו חידון מאתגר על ההיסטוריה של גבעתיים והשתתפו בצהלולים ובריקודים. על האירוע ניצחו מנהלות המועדונים, את קפה אירופה מנהלת איילת שמחי ואת מפגש בשני מנהלת רונית אדטו.

מסיבת החנוכה של הנר השלישי ב- 30.11, חתמה את אירועי חודש האזרח הוותיק. מעל 70 תושבים רקדו ושמחו לצלילי הזמרת טובה להב. שושנה ריבנבך, אחת מחברות הקהילה הוותיקות ציינה חגיגה כפולה כאשר חגגה במקום את יום הולדתה ה- 100. רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים בירך את המשתתפים לאחר הדלקת הנרות. על האירוע אחראית חברת נטלי, המפעילה את הקהילות התומכות בעיר. הקהילות התומכות נותנות שירותים של פעילויות חברתיות, טיולים, מסיבות הרצאות ועוד.

היום (1.12), התקיימה מסיבת חנוכה זוהרת במועדון האזרחים הוותיקים אלון, בהנהלת גלי הראל. טקס הדלת הנרות נערך גם הוא במעמד רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים. השותפות של חברי המועדון ביצירת המסיבה הייתה גדולה, כך במופע ייחודי ששילב מחול, מוזיקה ומשחקי אור וצבע, נשות המועדון רקדו בחשיכה מוחלטת בלבוש זוהר וצבעוני שייצרו מחזה של דמויות זוהרות ומרחפות. הזמר אלעד גולדמן הרקיד את הגמלאים עד שעות בין ערביים. השולחנות סודרו באופן חגיגי, כשעל כל שולחן היו נרות, לביבות, סופגניות, מתבלים ועוד. כדים דמוי חמר, פרי עבודת ידם של חברי המועדון, קישטו את האולם.

חדשות העיר גבעתיים פלוס
06/09/2024

שני מיזמים חדשים וייחודים לתושבי העיר ללא עלות

מיזם "אם לאם" והמרכז למיצוי זכויות יספקו את השירותים לתושבי גבעתיים ללא עלות
06/09/2024

זמר זמר לך! 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי"

חדשות העיר גבעתיים פלוס זמר זמר לך 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי" שתפו אירוע סיכום תכנית זמר עברי בהדרכת סטודנטים מבית הספר למוזיקה "רימון"'. האירוע התקיים בתיאטרון גבעתיים. תכנית זמר עברי פעלה השנה […]
06/04/2024

אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב

חדשות העיר גבעתיים פלוס אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב "בשבעה באוקטובר איבדתי את בני בכורי, עומרי. עומרי גדל בבית שוויוני ונהרג בקרב שוויוני, של לוחמות […]
05/28/2024

תקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר ברוב קולות

רן קוניק, ראש העירייה: "הכנת התקציב היא משימה כמעט בלתי אפשרית בימים אלו של מלחמה וניתוב עשרות מיליוני שקלים מתקציב העירייה לטובת מיגון ובטחון תושבי העיר"
05/28/2024

הושקה בגבעתיים וועדה יישובית לגיל הרך: לידה עד שש

את פעילות הוועדה תוביל סיגל שפיץ טולדנו, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק חינוך מלידה עד גיל 6
05/27/2024

נוער וצעירים מקהילת צמי"ד בגבעתיים בפרויקט הצלת האבוקדו בעוטף עזה

נוער וצעירים מקהילת צמי"ד בגבעתיים בפרוייקט הצלת האבוקדו בעוטף עזה
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן