18/05/2024
18/05/2024
שבת, 18 במאי 2024
התחדשות עירונית, מה אפשר וצריך לעשות במשבר הקורונה?
05/02/2020
תלמידי כיתות יא'-יב' ברמת-גן יחזרו ללימודים ביום שלישי בצל הקורונה
05/03/2020

עיריית גבעתיים החלה להפעיל מתחמי הפוגה מבודדים לתושבים ותיקים בגינות הציבוריות

עיריית גבעתיים החלה להפעיל מתחמי הפוגה לבני הגיל השלישי בעשרה מתחמים בגינות הציבוריות בכל רחבי העיר.

לאור המצוקה של בני הגיל השלישי הנמצאים בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר בשל מגפת הקורונה ומתוך רצון לאפשר לאותה אוכלוסייה לצאת בבטחה לשטחים פתוחים לטובת התאווררות ופעילות הפוגה, הוחלט על פתיחת המתחמים באותם  10 גינות ציבוריות.

המתחמים באותן גינות פתוחים עבורם פעמיים בשבוע (ימים ב' ו-ה') בין השעות 8:00-10:00 בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

בגינה סומן אזור מתוחם שכולל גם מספר ספסלים למנוחה ומוסיקה הושמעה מבידורית ובהמשך תתקיים גם פעילות ספורט מותאמת לבני הגיל השלישי.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי: משבר הקורונה יצר סיטואציה קשה מאוד לכולנו אולם במיוחד לבני הגיל השלישי אשר מכורח הנסיבות נאלצים להישאר בבתים ולשמור על בריאותם. מתוך הבנה שיש חשיבות רבה הן ברמה הנפשית והן ברמה הפיזית לצאת החוצה ולהשתחרר מעט בנינו את התכנית הזו המאפשרת לגמלאים לצאת החוצה ולהתאוורר בבטחה ועם מינימום חיכוך עם אוכלוסיות אחרות.

רינה סנובסקי שהגיעה לפארק גבעתיים וקיימה פעילות ספורטיבית עם מספר גמלאים במתחם שהוכשר על ידי העירייה ציינה כי לצאת לאוויר הצח, לנשוף אוויר, לקיים פעילות ולפגוש עוד אנשים, חשוב הן ברמה הנפשית והן ברמה הפיזית ועל כן אני מודה בשם כל חבריי על היוזמה הנהדרת להתחשב בבני הגיל השלישי אשר נפגעו יותר מכולם מהנגיף הקורונה.

הגינות בהן פועלים מתחמי ההפגה לבני הגיל השלישי הן:  גן ויקטור, גן הזיכרון, גן הבנים, גן מרים, גן העלייה השנייה, גן סולד, גינת כורזין, גן רבקה, גן חיל האוויר ופארק גבעתיים.

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן