29/05/2024
29/05/2024
יום רביעי, 29 במאי 2024
בי"ס בן גוריון הוסמך כבית ספר "ירוק מתמיד" על ידי המשרד להגנת הסביבה
11/19/2019
שאמה הכהן: "נגמרה החגיגה! אפשר לחגוג עצמאות גם עם יצירה מקומית (להקות עירוניות, נוער, ילדים, תלמידי בית צבי)"
11/19/2019

כנס הגנה וסייבר של אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה"ל התקיים עבור תלמידי תיכון בגבעתיים

כנס אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה"ל התקיים בתיאטרון גבעתיים עבור תלמידי כיתות י"א-י"ב מבתי הספר התיכוניים בגבעתיים ביום שני 18.11.2019

הכנס הינו חלק מתוכנית שנתית רוחבית של העיר גבעתיים העוסקת בתחום ההכנה לצה"ל בעיר. הכנס כלל שלושה חלקים כאשר בחלק הראשון שמעו בני ובנות הנוער בעיר הרצאות מקצינים שונים בחיל שדיברו על שירות משמעותי בעידן דיגיטלי.

בחלק השני נחשפו התלמידים למסלולים והתפקידים המגוונים שקיימים בחיל. במושב זה, גם התקיים פאנל עם בוגרים מהעיר המשרתים בחיל, שסיפרו ממקור ראשון על חוויות השירות שלהם.

בחלק המסיים של הכנס, יצאו התלמידים לתערוכה מרתקת, בה התרשמו והתנסו בחוויות טכנולוגיות, ושאלו את כל השאלות לקראת השירות הצבאי. הכנס היה משמעותי, נתן מענה רחב ובעיקר פתח אופציות נוספות בפני בני הנוער. העיר גבעתיים שמה דגש על תחום ההכנה לצה"ל זאת במטרה לתת מענה לבני ובנות הנוער בעיר לקראת שירותם הצבאי.

במחלקת הנוער במנהל החינוך בעיר ציינו כי בתחום ההכנה לצה"ל אנו שמים לעצמנו כמטרה לייצר תכנית מקיפה ככל שניתן, כך שבני ובנות הנוער שלנו יגיעו כמה שיותר מוכנים לגיוסם לצה"ל. אנחנו מבינים, שככל שהמוכנות טובה יותר, כך יוכלו בני ובנות הנוער להתמודד ביתר קלות עם השינוי הכל כך גדול שמתרחש במעבר מהתיכון אל הצבא.

במסגרת התכנית מתקיימים בעיר כנסי חשיפה לשנות שירות ומכינות קדם צבאיות, הרצאות בנושאים שונים לנוער ולהורים, סדנאות בבתי הספר, קבוצות כושר קרבי, ליווי אישי של מיועדים לשירות ועוד מגוון רחב של תכנים בנושא, במסגרות אחר הצהריים ובבתי הספר.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק בירך את התלמידים וציין כי עיריית גבעתיים רואה חשיבות רבה בהכנה להתמודדות עם כל האתגרים הצפויים לתלמידים עם הגיוס והשירות בצה"ל ובחיים בכלל.

אנו משתדלים לתת את המעטפת הטובה ביותר לתלמידים ושמחים לראות כי בני הנוער מגבעתיים נמצאים בחזית השירות המשמעותי וכי אחוזי הגיוס לצה"ל בעיר הם מהגבוהים בארץ.

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן