לאחר עשרות שנים נקבעו מזוזות בקן בורכוב גבעתיים של הנוער העובד והלומד
נובמבר 19, 2019
בי”ס בן גוריון הוסמך כבית ספר “ירוק מתמיד” על ידי המשרד להגנת הסביבה
נובמבר 19, 2019

ברקוד לגמלאי גבעתיים עם נגה ניר נאמן בנושאי צרכנות,

ובהם איכות המוצרים והשירותים בישראל

נגה ניר נאמן כתבת הצרכנות של ערוץ 13 בבוקר צרכנות נבונה לגמלאי העיר במסגרת אירועי חודש האזרח הוותיק

ביום שני 18.11.19 התקיים באולם  בית ראשונים שהיה מלא מפה לפה בוקר “צרכנות חכמה” עם כתבת הצרכנות של  ערוץ 13, נגה ניר נאמן, שעסק באתגרי הצרכנות בעידן המודרני וכן בהדרכה מעשית לצרכנות חכמה.בוקר הצרכנות נערך במסגרת אירועי חודש האזרח הוותיק המצוינים לכל אורך החודש ומאורגנים על ידי האגף לשירותים חברתיים.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין בדברי הברכה כי: “בגבעתיים חיים גמלאים וגמלאיות מדור בוני העיר והארץ. ההשקעה העירונית באוכלוסייה הוותיקה גדלה מאד בשנים האחרונות, כאשר בין היתר ערכנו טיולים ונופשונים לגמלאי העיר, אנו מקיימים ערבי זמר, מופעים, הרצאות, פעילויות מיוחדות ועוד. בכוונתי להמשיך ולהשקיע בקהילת וותיקי העיר בכל התחומים.”

אירועי חודש האזרח הוותיק המצוינים בגבעתיים נפתחו באירוע פתיחה מרגש של הזמרת שלומית אהרון בתיאטרון גבעתיים בנוכחות מאות אזרחים וותיקים שגדשו את האולם.

לאורך כל החודש מתקיים אירועי חודש האזרח הוותיק בגבעתיים. בין השאר התקיים במועדון אלון בפני אולם מלא  ערב שירים וסיפורים לציון 50 שנה לפטירתו של המשורר נתן אלתרמן. אביבה הד  הופיעה עם הגיטרה, התמונות והסיפורים על האיש ומאחורי השירים  של אחד מגדולי המשוררים של התרבות העברית.

בנוסף לכך הוצג במועדון אלון מיזם ידי זהב- מה אומרות הידיים? ביוזמתה של המנהלת דליה הראל בו נעשה פרויקט ייחודי לצילומי ידיים. חברי המועדון בחרו להציג את עצמם באמצעות הידיים בסימן” זה בידיים שלנו”. את המיזם צילמה האזרחית הוותיקה הגב’ דניאלה מרטון.

במהלך חודש הגמלאי נערכים ברחבי העיר פעילויות ואירועים רבים למען ציבור האזרחים הוותיקים. בין השאר ניתן לציין פעילויות ספורט במועדוני הגמלאים, הרצאות של מיטב המרצים, מופעי מוסיקה ועוד.

 

Wisite

בניית אתרים לעסקים
Wisite - Wise Site. Wise Choice.

דילוג לתוכן