18/05/2024
18/05/2024
שבת, 18 במאי 2024
ראשי הערים מימין לשמאל: רן קוניק-גבעתיים, אברהם רובינשטיין- בני ברק, משה פַדְלוֹן -הרצליה, רן חולדאי- ת"א, צביקה ברוט- בת ים , אבירם גרובר-רמת השרון

ראשי הערים בגוש דן סיכמו על שיתוף פעולה מטרופוליני בנושא תחבורה

פורסם: 27/12/2021

שתפו

בפגישת ראשי ערים במטרופולין גוש דן סוכם על שיתוף פעולה בנושאי תחבורה. בפגישה נכחו: ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, ראש עיריית בת ים צביקה ברוט, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר וראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי. גם ראש עיריית חולון, מוטי ששון, שלא נכח בפגישה, הביע נכונות לשיתוף הפעולה.

סוכם בין ראשי הערים על שיתוף פעולה בנושאי תחבורה, מתוך הבנה שסוגיות התחבורה הן מטרופוליניות ואינן מסתיימות בגבול המוניציפלי. הוסכם כי יבחנו שיתופי פעולה בנושאי ניהול תנועה ומדיניות תחבורה, בתאום בין פרויקטים גובלים ובהפעלה וניהול של שירותים תחבורתיים. בין היתר נדונו: הרחבת שירות הרכב והאופניים השיתופיים, והרחבת הרגולציה על כלים זעירים שיתופיים.

בנוסף סוכם, שהערים יקיימו דיונים מקצועיים וישתפו במידע ובמערכות בכל הנוגע לניהול התנועה והרמזורים, תכנון ובקרה, מערכת האכיפה שבנתיבי התחבורה הציבורית ועוד. כמו כן, סוכם על פגישה חודשית של גורמי המקצועי בכל הרשויות ועל פגישה אחת ברבעון של ראשי הערים עצמם.

ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק: "שיתוף הפעולה בין ערי מטרופולין דן הכרחי על מנת להביא לפתרונה של אחת המצוקות המשמעותיות של מרכז הארץ – התחבורה. שיתופי פעולה עם עיריית תל אביב- יפו, הצמיחו עד כה דברים מצויינים כמו נעים בסוף שבוע, אוטותל, שירותי אופניים שיתופיים ועוד. אני מברך על שיתוף הפעולה החדש ומשוכנע כי באמצעות חשיבה משותפת, נמצא דרכים לשפר את איכות החיים של תושבי ערי מרכז הארץ."

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: "אני שמח על הרצון לשיתוף פעולה בין ערי גוש דן כפי שהובא בפגישה, זהו צעד בכיוון הנכון. רק שיתוף פעולה בין ערינו יביא להתקדמות ושיפור מערכת התחבורה לרווחת הציבור. אני מקווה שעוד ערים יצטרפו לשיתוף הפעולה הפורה."

חדשות העיר גבעתיים פלוס
05/16/2024

הזמרת הצעירה והמוכשרת טל גירטלר מאחורי השיר החדש והעוצמתי "רגעים"

בימים אלו יצא הסינגל החדש של הזמרת הצעירה והמוכשרת טל גירטלר 'רגעים'. את המילים והלחן כתבה טל ביחד עם דניאל משה שגם עיבד והפיק מוסיקלית.
05/09/2024

מנכ"ל חדש לעיריית גבעתיים – אל"מ במיל' אבי מוטולה

אבי מוטולה הוא תושב גבעתיים מזה 16 שנים
05/09/2024

טקס זיכרון ונטיעת עצים לזכר בוגרי ביה"ס בורוכוב שנפלו ונרצחו במלחמת "חרבות ברזל"

לקראת יום הזיכרון, התקיים ב-8.5.2024 טקס לזכר בוגרי ביה"ס בורוכוב, אשר נפלו במלחמת "חרבות ברזל" ונרצחו בפסטיבל נובה בשבעה באוקטובר
05/07/2024

גבעתיים מציינת את הימים הממלכתיים באירועים שהותאמו לאווירה הציבורית

לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ויום העצמאות תוך התאמה לאווירה הציבורית על רקע מלחמת "חרבות ברזל"
05/01/2024

יום הזיכרון לשואה ולגבורה בגבעתיים

חדשות העיר גבעתיים פלוס יום הזיכרון לשואה ולגבורה בגבעתיים עצרת הזיכרון המרכזית לציון יום השואה תתקיים ביום ראשון ה-5.5 בשעה 20:00 באולם היכל יהדות ווהלין שתפו עצרת הזיכרון המרכזית לציון יום השואה תתקיים ביום ראשון […]
04/17/2024

החמץ של גבעתיים נמכר כולו לקראת חג הפסח

למרות המלחמה - ההכנות לפסח בעיצומן. שפע פעילויות של המדור למורשת ישראל לקראת הפסח ובראשן פסטיבל 'שירת הים'
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

מצטרפים למגזין מעורר מחשבה ומהנה

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'גבעתיים פלוס'

מנוי בהטבה ללא תשלום למגזין 'רמת גן פלוס'

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן