23/07/2024
23/07/2024
יום שלישי, 23 ביולי 2024
אשכול הגנים החדש שיפתח את שעריו ב-1 בספטמבר יזכה לפעול במבנה רב-תכליתי
07/02/2019
מנהל התכנון: "העמדה המקצועית של מנהל התכנון הינה, כי לעת הזאת, אין הצדקה להאריך בתקופה נוספת את תוקפה של התמ"א במתכונה הנוכחית"
07/03/2019

היכונו! שירות הנסיעות החדש Bubble בקרוב הפיילוט בגבעתיים

היכונו! שירות הנסיעות החדש Bubble בקרוב הפיילוט בגבעתיים

בקרוב יחל לפעול בגבעתיים שירות הנסיעות באבל (Bubble). שירות מהפכני של נסיעות שיתופיות המשתמש בצי של כמה עשרות מיניבוסים שיפעלו בת"א וגבעתיים 

שירות באבל מופעל ע"י דן תחבורה ציבורית ויונייטד טורס באמצעות הטכנולוגיה של VIA.

רן קוניק, ראש עירית גבעתיים, ומי שהיה הראשון שהצליח לראשונה ל"הוציא" מתל אביב את האופניים הירוקים השיתופיים ו"הביא" את השירות גם לגבעתיים, ממשיך לפעול על מנת לקדם ולשדרג את הנסיעה בתחבורה ציבורית.

הפיילוט הזה מתחיל כאן אצלנו, בגבעתיים, ובקרוב!

השירות מבוסס על מיניבוסים חדישים, בהזמנה אישית מהבית ורק דרך אפליקציה. המיניבוס מגיע לתחנת האוטובוס הקרובה לבית, תוך זמן שמוגדר מראש ומביא אתכם בכל איזור תל אביב דרך מסלולים שאתם יכולים להחליט עליהם. 

בניגוד לאוטובוס רגיל, באבל לא אוסף נוסעים ברחוב, אלא רק דרך האפליקציה, וכמו מונית מיוחדת מסלול הנסיעה אינו קבוע ומשתנה בהתאם למיקומי הנוסעים שהזמינו נסיעה והעומס בדרכים – המסלול מנוהל ונקבע ע"י אפליקציית Bubble 

מחיר הנסיעה קבוע: בין 12 שקלים לנסיעה בשעות השפל, ועד ל-15 שקלים בשעות השיא, בין השעות 06:30 ל-09:30 בבוקר ובין 15:00 ל-18:30 אחה"צ. אזרחים ותיקים יהיו זכאים להנחה של 50% ממחיר הנסיעה. אפשר לרכוש מראש עשר נסיעות ב-120 שקל.

המחיר זול בהרבה ממונית ויקר יותר מכפול מאוטובוס

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן