19/06/2024
19/06/2024
יום רביעי, 19 ביוני 2024
חדשות העיר גבעתיים פלוס

זמר זמר לך

350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי"

שתפו

אירוע סיכום תכנית זמר עברי בהדרכת סטודנטים מבית הספר למוזיקה "רימון"'.

האירוע התקיים בתיאטרון גבעתיים. תכנית זמר עברי פעלה השנה בקרב שכבות ג'-ד' בבתי הספר בן גוריון, יגאל אלון, כצנלסון ושמעוני. האירוע הוקדש לזכרו של גבי ברלין ז"ל על בסיס חוברת השירים שערך והותיר לילדי ביה"ס יגאל אלון, שם לימד לפני פטירתו. בקהל נכחו גם חבריו ובני משפחתו. בת זוגו דינה לוין-פלר נשאה דברים והוקרן סרטון לזכרו.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, יזם את כניסתה של התכנית לבתי הספר לפני כשנתיים, וגם לקח חלק באירוע ביחד עם מנהלים נוספים מהעירייה.

התלמידים והתלמידות הציגו במופע שירים שלמדו במסגרת התכנית, בהם סבתא בנגב, חי, הכל פתוח, עוף גוזל, תודה ועוד. התכנית מעמיקה את החיבור של התלמידים לארץ ותולדותיה, דרך חשיפה ללחנים וטקסטים ישראליים מקוריים מכל הזמנים. חלק מהתלמידים חוזרים הבייתה ומשתפים את ההורים והסבים בשירים הנוסטלגיים שלמדו בשיעורים.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "שיתוף הפעולה של עיריית גבעתיים עם בית הספר למוזיקה "רימון" יצר תכנית מעניינת, מרגשת וערכית אשר מחברת את תלמידי העיר לזמר העברי. אירוע הסיכום השנתי, שהוקדש לזכרו של גבי ברלין ז"ל, הדגיש עד כמה התוכנית העשירה את עולמם של התלמידים. אני רוצה להודות לתלמידים הנפלאים, לבית הספר "רימון" וכמובן לצוותי החינוך על אירוע מרגש של זמר עברי".

חדשות העיר גבעתיים פלוס

אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב

חדשות העיר גבעתיים פלוס אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב "בשבעה באוקטובר איבדתי את בני בכורי, עומרי. עומרי גדל בבית שוויוני ונהרג בקרב שוויוני, של לוחמות

קראו עוד »
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

סיפור מהסרטים בשלושה ימים

איה כהן אבישר קשרה את הסיפור שכתבה בעשיה של אור-לי, במשפחה המיוחדת שלהם, בנסיבות נפילתו של עומרי וזכתה בפרס הראשון בתחרות, ארבעה כרטיסים לפסטיבל הסרטים בקאן, 'הכל כלול'.

קראו עוד»
חדשות הרכב פלוס

הפנדה חוזרת

פיאט גרנד פנדה החדשה, הזוכה לעיצוב מושך עין מראה קופסתי עם מנוע חשמלי וגם היברידי

קראו עוד»
כתבות השער

איך סיפור נולד?

איך הפכו כל הרעיונות של 22 תלמידי כתה ה' במרכז המחוננים והמצטיינים סחל"ב בגבעתיים לספר אחד משותף ומרתק 'אסקייפ – התעלומה במבנה הקסום'

קראו עוד»
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
יזמות ושווק נדל"ן // נטע עדני

צבי בצל הגבעה

"בית הספירלה מוקף במרפסות ללא קירוי וכל הדירות פונות לחצר פנימית. ומולו מבנה נוסף בתכנונו, בית דובינר, הקרוי כאמור בפי כל 'בית המשושים'.[…] הוא תוכנן ללא חלל מדרגות. קהילה בתוך מבנה או מבנה לקהילה"

קראו עוד»
החיים הטובים

חג השבועות

חגיגות גדולות לא יהיו כאן השנה ובכל זאת אם חשקה נפשכם בעוגת גבינה משובחת או במאפה מיוחד לחג, קבלו כמה אפשרויות טעימות במיוחד,
בר פנזור

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן