30/05/2024
30/05/2024
יום חמישי, 30 במאי 2024

מצדיעים למתנדבים! ערב הוקרה למתנדבים בגבעתיים

מתנדבי גבעתיים נהנו מערב הוקרה עם מופע של אסף אמדורסקי, תעודות הערכה וסרטון מרגש

רום אלוף

6/09/2023

שתפו

נציגי הארגונים המתנדבים

השבוע התקיים טקס הוקרה למתנדבים בגן הפסלים בתיאטרון גבעתיים. נציגים של 38 גופי התנדבות וארגונים בתחום התרומה לקהילה, קיבלו תעודת הוקרה על פועלם. 400 פעילים המתנדבים בארגונים השונים, נהנו ממופע של אסף אמדורסקי שביצע שירים ממיטב הרפרטואר של אביו המנוח, הזמר והיוצר בני אמדורסקי ז"ל.

באירוע הוקרן סרטון מרגש שבו השתתפו האנשים שזוכים לקבל את הסיוע והנתינה של המתנדבים מהארגונים השונים. הקהל התרגש מסיפוריהם של תושבי גבעתיים רבים ומגוונים ששיתפו על משמעות התרומה של המתנדבים בחייהם. סיפורים מרגשים של אחדות וערבות הדדית שמחממת את הלב בימים שכאלה. כך לדוגמא, חייל בודד שסיפר על הארוחות החמות והביתיות שהוא וחבריו זוכים לקבל בכל סופ"ש במסגרת "מבשלות בסופ"ש", תושב העיר שסיפר על חילוץ דרמטי ממעלית שנתקעה, בזכות עזרתם של מתנדבי "ידידים". מקבל סיוע מעמותת "תושבים למען תושבים" סיפר על ההקלה המתאפשרת בזכות קבלת סלי מזון והודה מעומק ליבו על העזרה. בסרטון השתתפו גם ילדים, שסיפרו על מתנדבי "קריאה בהנאה" ומיזם "סבא גן" במסגרות החינוך, אשר נפגשים עימם מידי שבוע ומקריאים להם סיפורים. אם שכולה תיארה את ההירתמות נוגעת הלב של מתנדבי "יד לבנים" לסיוע להורים שכולים של חללי צה"ל.

בגבעתיים פועלים כ-750 מתנדבים המשולבים בעשרות מסגרות, ארגונים ופרויקטים לטובת תושבי העיר הזקוקים לסיוע ולתמיכה, בהם ילדים ונוער, אזרחים וותיקים, משפחות, תושבים עם צרכים מיוחדים ועוד. היחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, עוסקת בגיוס, הכשרה והפעלה של מתנדבים, פיתוח פרויקטים התנדבותיים, מתן ליווי ותמיכה מקצועית במתנדבים לצורך חיזוק הקהילה בשגרה ובחירום.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אנו מלאי הערכה וכבוד גדול למאות המתנדבים/ות, תושבי גבעתיים שפעילים באין ספור פעילויות ויוזמות התנדבותיות, הן במסגרת עשרות אירגוני ההתנדבות שפועלים העיר והן באופן עצמאי. בעידן שמקדש אינדיבידואליזם, זה מרחיב את הלב לראות כל כך הרבה תושבים שעוסקים בהתנדבות ובנתינה למען האחר. תודה לאגף לשירותים חברתיים על הובלת האירוע ולזהר כספי צור, רכזת המתנדבים, על ליווי העשייה הקהילתית המבורכת בעיר."

עו"ד יעקב שטרן, חבר מועצת העיריה ומחזיק תיק השירותים החברתיים: "המתנדבות והמתנדבים בעיר מבטאים את הערבות ההדדית, הנתינה והאכפתיות בצורה העמוקה ביותר ומהווים מגדלור ערכי לכל תושבי העיר. נמשיך לפעול למען המתנדבים ולהעצימם. בעשייה שלכם, אתם מתחברים ומחברים את כלל הקהילה בעיר לכדי ישות אחת. בזכותכם, ובזכות הנתינה האינסופית שלכם אנחנו קהילה חזקה יותר."

צילום: אילן ספירא

חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

איש אשכולות

“לא מן האדמה באתי! כי באתי ממשפחה ציונית” סיפורו של דב רוזנפרב, איש האשכולות, השזור במהלך הקמתה של מדינת ישראל

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן