28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024
עירית רמת גן מתכננת להחזיר את שירות ה'סבבוס' לאחר הפיילוט המוצלח בקיץ
01/01/2020
מגזין 63
01/06/2020

הקונסרבטוריון העירוני בסימפוניה של חנוכה

מופע חנוכה עם ההרכבים הייצוגים והמורים

ביום ראשון, נר שמיני של חנוכה, עשרות תושבים הגיעו לשמוע את תלמידי את ההרכבים הייצוגים והמורים של קונסרבטוריון העירוני 

פתחנו במופע של תזמורת הנשיפה הייצוגית בניצחונה של סגנית המנהל בקונסרבטוריון, עידית שכטמן. אהרון שפי, מנהל הקונסרבטוריון הראשון אשר מלאו לו 91 השנה, ניגן יחד עם ההרכב. התזמורת ניגנה את הקטעים: מעוז צור בעיבוד חדש של אהרון שפי, מוזיקת לילה צעירה של מוצרט, קטע ערבי קצבי בליווי דרבוקה וקטע רגטיים.

הרכב הגיטרות הינו ההרכב הייצוגי השני שעלה להופיע. את ההרכב מדריך המורה לגיטרה יגאל קפלון, שני תלמידים מתוך ההרכב; מישל ברסון ויונן טרוק, זכו לפני מספר שבועות במקום הראשון בתחרויות בינלאומית בגרמניה וגאורגיה.

לאחר מכן, ניגן הרכב החלילים של המורה שירי כץ, יחד עם מנהל הקונסרבטוריון, עמרי רווה. ההרכב ניגן קטע של "פורה" וקטע נוסף של "דביסי". הצ'לנית נעה געש תלמידתה של המורה אלה טובי ניגנה את הפרק השני מתוך הקונצ'רטו של י.כ. באך בליווי הפסנתרנית ריטה בירמן.

רגע מרגש במופע היה כאשר מנהל הקונסרבטוריון יחד עם תלמידתו לשעבר בר צימרמן התאחדו לקטע משותף. השניים נפגשו לראשונה לפני עשור כאשר עמרי לימד בתור מורה לאבוב בקונסרבטוריון ובר היתה תלמידתו הראשונה בקונסרבטוריון.

במופע הסיום עלו להופיע הרכב "דואו אדמוני קנאזאווה" ובשפת העם, הרכב של שני פנסתרים: יובל אדמוני וטמי קנאזאווה. ההרכב ניגן את רפסודיה הונגרית מס' 2 מעת ליסט.

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן