25/04/2024
25/04/2024
יום חמישי, 25 באפריל 2024
החל מינואר: שינויים ותוספות בתחבורה הציבורית בגבעתיים
12/08/2018
מגזין סוף השנה
12/12/2018

חגיגות חנוכה למען ילדים המאושפזים בבתי החולים באזור

פרופ' ארנון אפק, פרופ' אשר ברזילי, יורם דבש, פרופ' רז סומך, יאיר רייכנברג

פרופ' ארנון אפק, פרופ' אשר ברזילי, יורם דבש, פרופ' רז סומך, יאיר רייכנברג

חגיגות חנוכה למען ילדים המאושפזים בבית החולים אדמונד ולילי ספרא שבתל השומר

בכירי בורסת היהלומים הישראלית, בראשם נשיא הבורסה, יורם דבש, וחברי ההנהלה:  אשר איזן ויאיר רייכנברג, שיזמו אירוע חגיגי לחג החנוכה עבור ילדי בית החולים "אדמונד ולילי ספרא" שבתל השומר.
את פני משלחת חברי הבורסה קיבל פרופסור אשר ברזילי, מנהל בית החולים "אדמונד ולילי ספרא" שאליו הצטרפו פרופסור ארנון אפק משנה למנכ"ל בית החולים שיבא תל השומר, פרופסור רז סומך מנהל מחלקת ילדים א' והשירות לאימונולגיה לילדים, ומתן הליצן.
חברי המשלחת יחד עם ליצנים קשטו את מחלקת הילדים בבלונים ובסמלי החג, עברו בין חדרי הילדים המאושפזים, והעניקו  מתנות, סופגניות, סביבונים, ממתקים  ותיק מהודר ממותג בסמלי מכבי ת"א. כמו כן הליצנים העניקו  לכל ילד בלון בצורה מיוחדת אותו ביקש.
את האירוע פתח נשיא בורסת היהלומים, מר יורם דבש שאמר: "במהלך כל שנות קיומה, בורסת היהלומים תרמה ותורמת לקהילה. גם השנה, כבשנים קודמות, הוחלט לאמץ את ילדי בתי החולים הנמצאים בגוש דן ואנו מתחילים בבית החולים "אדמונד ולילי ספרא" ובמהלך החג נגיע לבית חולים דנה בתל אביב ולבית חולים מעייני הישועה בבני ברק. כולי תקווה כי עם בית חולים זה, זוהי תחילתו של קשר הדוק וקרוב כפי שיש לנו עם בתי החולים האחרים."
פרופסור ברזילי סיפר כי יש לו קשרים אישיים משפחתיים עם בורסת היהלומים, שכן  אחיו, אחותו ואשתו הם יהלומנים ורק הוא "הכבשה השחורה" במשפחה שהלך ללימודי הרפואה.
בסיום האירוע במחלקות הילדים קיבל את פני המשלחת מנהל בית החולים שיבא תל השומר פרופסור יצחק קרייס שאמר לנשיא הבורסה: "בכל פעם שיש לך יום קשה בבורסה תגיע לבית החולים לילדים, תראה את עבודת הקודש שהצוות הרפואי עושה שם ומצב רוחך יעלה."

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן