16/06/2024
16/06/2024
יום ראשון, 16 ביוני 2024
חדר החדשות

גבעתיים בצמרת הזכאות לבגרות

שתפו

במסדרונות של בתי הספר התיכוניים בגבעתיים אפשר היה לחוש השבוע את השמחה והגאווה לנוכח נתוני בחינות הבגרות לשנת הלימודים תש"ף – גבעתיים מוקמה בצמרת הזכאות לבגרות עם 98.25% . עם נתוני החינוך המיוחד הממוצע עדיין מרשים ביותר ועומד על 95.4% ומעבר לכך, 30.3% זכאות לבגרות מצטיינת כשהממוצע הארצי עומד על 10.8% בלבד. תעודת בגרות מצטיינת הינה תעודת בגרות ברמת 5 יח"ל באנגלית ולפחות 4 יח"ל במתמטיקה, אשר ממוצע הציונים בה הוא לפחות 90 והיא כוללת הצטיינות בתוכנית להתפתחות אישית ולמעורבות חברתית-קהילתית.
גם איכות תעודת הבגרות של הזכאים בעיר גבוהה מאוד: 90% ב 5-4- יחידות לימוד באנגלית ו 54.8%- ב 5-4- יחידות לימוד במתמטיקה. זהו הישג מדהים וחסר תקדים! עיר בת 64,000 תושבים, ממוקמת שניה אחרי היישוב בית ג׳אן וראשונה בין הערים הבינוניות/גדולות בארץ. חמישה בתי ספר תיכוניים הובילו להישג: שמעון בן צבי, אורט, תלמה ילין, קלעי ובית אקשטיין. בשמעון בן צבי נרשמו 100% אחוזי זכאות לבגרות ו-40.2% זכאות לבגרות מצטיינת. ראש העיר רן קוניק: "ההישג שייך לכולנו: הילדים המדהימים, המורים והמנהלים בבתי הספר התיכוניים שלנו שעושים עבודת קודש ולא מוותרים על אף ילד, ההורים שתומכים ומשקיעים רבות בחינוך וטיפוח ילדיהם, המנהלים וכלל מערכת החינוך העירונית בראשה עמדה עד כה אירית אהרונסון. כשנכנסה לתפקידה, לפני 8 שנים, אחוז הזכאים לבגרות בעיר עמד על 78% . זו נגאווה לכולנו והוכחה נוספת, למה שאנו יודעים כבר שנים: הנכס הגדול ביותר של גבעתיים אלו תושביה!"

אלה ספיר-גונן מנהלת תיכון שמעון בן צבי

100% זכאים לבגרות

תיכון בן צבי בגבעתיים מככב זו השנה הרביעית ברציפותנבצמרת עם 100% זכאים לבגרות. לפני כן שיעור הזכאים עמד על 98%-99% . ההישג ראוי במיוחד לנוכח העובדה שבתחומו גם כיתת מב"ר לתלמידים מתקשים וחינוך מיוחד.
מנהלת תיכון שב"צ אלה ספיר גונן: "אני מאושרת שסיימנו עם 100% זכאות בבגרות, תעודת בגרות איכותית ו 100% זכאות בקבלת תעודת בגרות ערכית ותרומה לזולת. אני גאה שבבית הספר שלנו יש אפס אחוזי נשירה ואפס אלימות. השפה שבית הספר שלנו מדבר היא שכולם יכולים ולא מוותרים על אף תלמיד. אני אומרת למורים 'תלמיד שלא בא – אנחנו נגיע אליו'. אם תלמיד לא מגיע לבית הספר, אנחנו דואגים להתקשר אליו ובהתאם לצורך גם נוסעים אליו הביתה, להביא אותו לבית הספר. בנוסף, אנחנו דואגים לתגבורים בהתאם לצורך ומקבלים לשם כך תקצוב לשעות ממינהל החינוך בעירייה. אני לא רוצה שתלמידים ייאלצו לקחת שיעורים פרטיים ב-5,000 שקל לחודש. בתחילת כל שנה אני מנחה את המורים להכיר את התלמידים באופן מלא, גם לגבי חייהם הפרטיים ולהוות עבורם כתובת ואוזן קשבת. הדלת שלי פתוחה והמורים נמצאים עבור התלמידים. בית הספר שלנו הוא משפחתי וערכי וכל תלמיד מתנדב ונותן מעצמו".

עשו מנוי למגזין, ועכשיו בחינם!

היו מעודכנים וקבלו אם הכתבות והטורים הכי מעניינים

עוד חדשות העיר גבעתיים פלוס​
06/09/2024

שני מיזמים חדשים וייחודים לתושבי העיר ללא עלות

מיזם "אם לאם" והמרכז למיצוי זכויות יספקו את השירותים לתושבי גבעתיים ללא עלות
06/09/2024

זמר זמר לך! 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי"

חדשות העיר גבעתיים פלוס זמר זמר לך 350 תלמידים השתתפו באירוע חגיגי לסיכום תכנית "זמר עברי" שתפו אירוע סיכום תכנית זמר עברי בהדרכת סטודנטים מבית הספר למוזיקה "רימון"'. האירוע התקיים בתיאטרון גבעתיים. תכנית זמר עברי פעלה השנה […]
06/04/2024

אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב

חדשות העיר גבעתיים פלוס אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב "בשבעה באוקטובר איבדתי את בני בכורי, עומרי. עומרי גדל בבית שוויוני ונהרג בקרב שוויוני, של לוחמות […]
05/28/2024

תקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר ברוב קולות

רן קוניק, ראש העירייה: "הכנת התקציב היא משימה כמעט בלתי אפשרית בימים אלו של מלחמה וניתוב עשרות מיליוני שקלים מתקציב העירייה לטובת מיגון ובטחון תושבי העיר"
05/28/2024

הושקה בגבעתיים וועדה יישובית לגיל הרך: לידה עד שש

את פעילות הוועדה תוביל סיגל שפיץ טולדנו, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק חינוך מלידה עד גיל 6
05/27/2024

נוער וצעירים מקהילת צמי"ד בגבעתיים בפרויקט הצלת האבוקדו בעוטף עזה

נוער וצעירים מקהילת צמי"ד בגבעתיים בפרוייקט הצלת האבוקדו בעוטף עזה
05/23/2024

"ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה

חדר החדשות "ואני רק רציתי לשיר" להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרשים לריטה להקת נעורי גבעתיים היא אחת מלהקות הנוער הוותיקות והטובות בישראל שתפו להקות "נעורי גבעתיים", להקות הזמר הייצוגיות של העיר, קיימו אמש (ד') […]
05/22/2024

תלמידי גבעתיים למען הסביבה

הפסולת האלקטרונית הינה רק כ-3% מכלל הפסולת, בפועל היא מהווה כ-70% מתכולתה הרעילה המזיקה מאוד לבריאות התושבים
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן