25/05/2024
25/05/2024
שבת, 25 במאי 2024
ליעד אילני: "מהפכת הגיל הרך יוצאת לדרך! אלו השנים הכי משמעותיות לפיתוח ועיצוב הילדים שלנו
07/09/2019
מועצת עיריית רמת גן אישרה היום, יום ב', קווי שאטלים לים ולמוקדי הבילוי בסופי שבוע
07/09/2019

בהמשך להצלחה בגני תקוה, רשת הדיור המוגן המובילה, "מגדלי הים התיכון", מגיעה לרחובות

מגדלי בים התיכון בגני תקווה

בהמשך להצלחה בגני תקוה, רשת הדיור המוגן המובילה בישראל, "מגדלי הים התיכון" מגיעה לרחובות

הרשת המונה שבעה מגדלים ברחבי הארץ, חגגה את תחילת בנייתו של המגדל השמיני שלה, שצפוי להיות בניין יוקרתי עם מחלקת סיעוד טכנולוגית

לאחר ההצלחה של המגדל בגני תקווה, החדשני והמודרני שבבתי רשת מגדלי הים התיכון ובבתי הדיור המוגן בישראל, היחיד בישראל שעוצב במיוחד לסגנון החיים של ה״דור הבא״ של בני הגיל השלישי, "מגדלי הים התיכון" מגיעה לרחובות

בטקס הנחת אבן הפינה ברחובות השתתפו ראש העיריה, רחמים מלול וסגניו, יו"ר דירקטוריון מגדלי הים התיכון, מר מוטי קירשנבאום, סגן יו"ר הדירקטוריון, בוריס לוין, מנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון, מר דורון ארנון, חברי הדירקטוריון של החברה ביניהם מר יאיר סרוסי, חן למדן ודוד פתאל, וההנהלה הבכירה של רשת מגדלי הים התיכון.

רשת מגדלי הים התיכון היא הרשת הגדולה, הוותיקה והמובילה בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי בישראל. הרשת, שפעילה כבר 30 שנה, מפעילה ומנהלת כ-1650 יחידות דיור בשבעה בתים ברחבי הארץ. הפרויקט החדש יכלול שני מגדלי מגורים אשר כל אחד מהם יתנשא לגובה של 18 קומות, ומעליהם ייבנו שתי קומות מסד שיכללו את כל השטחים הציבוריים של הבית: לובי גדול, מסעדה, קפיטריה, אולם אירועים ומתחם ספא מפנק הכולל בריכה וחדר כושר עם מכשירים חדשניים.

מגדלי הים התיכון מנהלת בבנייניה ובאופן עצמאי, מחלקות סיעודיות הממותגות בסטנדרט הגבוה ביותר בענף. המחלקות הסיעודיות מאובזרות במכשור חדשני ובצוות רפואי רחב, המעניק למטופליה טיפול סיעודי אישי מלא.

מוטי קירשנבאום, יו"ר הדירקטוריון: "אנחנו נרגשים להכריז רשמית על בניית הבניין השמיני של הרשת בעיר רחובות, ומודים לראש העיר על העזרה והתמיכה בהגשמת החלום שיאפשר לתושבי רחובות והסביבה, בני הגיל השלישי, להנות מהיתרונות של דיור איכותי ברמה הגבוהה ביותר הקיימת היום בארץ. אין לנו ספק שבני הגיל השלישי מרחובות והסביבה ייהנו מעולמות תוכן עשירים, חיים חברתיים, מעניינים ותוססים עם בני גילם בבית החדש שאנו נקים".

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן