29/05/2024
29/05/2024
יום רביעי, 29 במאי 2024
מעורבות חברתית בתלמה ילין – בואו לאמץ חבר לחיים לקראת החגים !
09/11/2019
עו"ד סהר פינטו מונה לתפקיד היועץ המשפטי של עיריית רמת-גן בתום הליך מכרזי
09/15/2019

דמי הרישום לתנועות הנוער ולקבוצות הספורט יוזלו במסגרת מהלך רב שנתי

‏הפעולה הראשונה בשבט צופי רמת גן

דמי הרישום לתנועות הנוער ולקבוצות הספורט יוזלו במסגרת מהלך רב שנתי

בישיבת מועצת העיר אושרה אתמול ההצעה לצאת למהלך רב שנתי בו יוזלו דמי הרישום לתנועות הנוער ולקבוצות הספורט בשיעור של עד 90% עד למחיר סמלי 

מהעירייה נמסר: "אנחנו רואים בתנועות הנוער והספורט חלק ממערך החינוך העירוני ובסיסיו חייבים להיות נגישים לכל ילד ומשפחה ללא קשר לרקע כלכלי, זה לא היה קל למצוא תקציב לשם כך וזה לא יהיה קל בהמשך להתמיד בכך אבל כל עוד אנחנו פה אלה סדרי העדיפויות וזו הדרך"

ברמת-גן ישנה פעילות ענפה של בני נוער בתנועות החברתיות. כ-6000 ילדים ובני נוער לוקחים חלק בפעילויות השונות בתנועות הנוער השונות שכוללים: 8 שבטים של הצופים, 5 סניפים של בני עקיבא, ותנועת 'כנפיים של קרמבו' לילדים עם צרכים מיוחדים, קבוצה חברתית של 'תנועת איגי' לנוער הגאה ו-2 תנועות נוער נוספות של מכבי הצעיר והנוער העובד.

עוד נמסר מהעיריה שעל פי החלטת מועצת העיר, דמי הרישום בהם יחויבו ההורים יוזלו ב- 115 ש״ח לשנה ובמקום 710 ₪, המחיר השנתי יהיה 595 ₪ בלבד.

העיר רמת-גן מתגאה ש-48% מהחניכים בתנועות הנוער שממשיכים ליותר משנה אחת בתנועה. במשך עשרות שנים, תנועות הנוער ברמת-גן מהוות חלק בלתי נפרד מהעשייה החברתית בעיר והן מקיימות במהלך השנה עשרות אירועים חברתיים והתנדבותיים למען קהילת תושבי רמת-גן.

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן