26/05/2024
26/05/2024
יום ראשון, 26 במאי 2024
משלחת תלמידי שב״צ טסה למכון המחקר נאס״א איימס
05/20/2019
'עירוני גבעתיים' זכו באליפות המדינה השביעית ברציפות
05/22/2019

רמת-גן מצדיעה למילואימניקים ביום ההוקרה לחיילי המילואים

קרדיט: אתר צהל - מערך המילואים

רמת-גן מצדיעה למילואימניקים ביום ההוקרה לחיילי המילואים

חיילי מילואים? התפקדו! רמת-גן תציין את יום ההוקרה לחיילי המילואים ותעניק שלל הטבות עבור חיילי המערך ובני משפחותיהם

יום ההוקרה הארצי לחיילי המילואים יצוין כמדי שנה בל"ג בעומר, ביום חמישי ה-23.5.19. גם רמת-גן תוקיר השנה את פעילותם של חיילי מערך המילואים למען ביטחון מדינת ישראל ותציע עבורם הטבות עירוניות משתלמות.
במהלך היום המיוחד, יזכו חיילי המילואים ובני משפחותיהם להנחה בגובה 50% באטרקציות מרכזיות בעיר, בהן: ספארי רמת-גן, מוזיאון האדם והחי, מועדון הספורט כפר המכביה, בריכת דג הזהב וקאנטרי רמת-גן, כולל ארוחת בוקר זוגית בהנחה בקפה עמנואל.

ההנחה תינתן בהצגת תעודת זהות כתושבי ר"ג ותעודת משרת מילואים פעיל תקפה, או באישור תקף שניתן על ידי צבא הגנה לישראל על שירות מילואים פעיל.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "עיריית רמת-גן מצדיעה לחיילי מערך המילואים, שמעניקים מזמנם וממרצם למען ביטחון המולדת. אני מודה מכל הלב, בשמי ובשם תושבי העיר, על תרומתם האדירה לאורך השנה, שאינה מובנת מאליה ומהווה מופת לחברה הישראלית כולה. הנהלת העיר החדשה תוסיף להוקיר ולהעריך את ההקרבה, המסירות והתרומה של חיילי המילואים, שמתגייסים, ונתרמים למאמץ הלאומי למען ביטחון המדינה. היום ובכל יום, אני מצדיע למילואימניקים של רמת-גן ומזמין אותם ליהנות מההטבות העירוניות הייחודיות שהפקנו עבורם".

יו"ר דירקטוריון הספארי וסגן ראש העיר, עו"ד רועי ברזילי: "ההחלטה להעניק לחיילי המילואים ולבני משפחותיהם הנחה בכניסה לאטרקציות העירוניות, בהן הספארי ומוזיאון האדם והחי, מחדדת את ההערכה הרבה של הנהלת העיר למאמץ הבלתי פוסק שהם עושים למעננו. מילואימניקים יקרים, אתם הכוח המשמעותי המרכיב את צבא הגנה לישראל! ביום זה, אנו אומרים לכם תודה ענקית!".

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן