18/05/2024
18/05/2024
שבת, 18 במאי 2024
אם לא יימצא פתרון להגדלת ההיצע הדירות במרכז הארץ – המחירים ימשיכו לעלות
02/18/2020
חשד להתעללות במעון יום לפעוטות שמפעילה עיריית רמת גן
02/18/2020

צילום: חן גלילי

סופר-פארם מספקת תרופות מרשם עד הבית למבוטחי שלוש קופות החולים המובילות

פורסם: 22/1/2019

מבוטחי קופות החולים כללית, מכבי, ומאוחדת יוכלו להזמין תרופות מרשם באתר בסופר-פארם אונליין ולקבל אותן במשלוח עד הבית או באיסוף עצמי אקספרס מהסניף הקרוב לביתם.

באזורינו כשנים עשר סניפי סופר-פארם, הקליקו כאן לפרטים

החל מהשבוע, מבוטחי קופות החולים –כללית, מכבי ומאוחדת – יוכלו להזמין תרופות מרשם דרך אתר סופר-פארם אונליין. הלקוחות יוכלו לבחור האם לאסוף את התרופה באיסוף עצמי אקספרס, מהסניף הקרוב לביתם, תוך שלוש שעות ללא עלות או לקבל משלוח עד הבית בעלות של 29.90 ש"ח. בהזמנה מעל 249 שקלים משאר מוצרי סופר-פארם המשלוח ניתן ללא עלות.

תהליך ההזמנה כולל מספר שלבים פשוטים. כל שצריך הוא להיכנס ללשונית בית המרקחת באתר סופר-פארם אונליין וללחוץ על תרופות מרשם. בהזנת מספר תעודת זהות וטלפון נייד, ישלח ללקוח קוד מזהה חד פעמי אותו יידרש להזין באתר.

קבלת התרופות, באיסוף עצמי ובמשלוח, תתבצע בהצגת תעודה מזהה בלבד. האיסוף/קבלת המשלוח תתבצע על ידי מקבל המרשם. בנוסף, בעת ההזמנה ניתן למנות מיופה כוח שיאסוף התרופות או יקבלן במשלוח בהצגת תעודה מזהה המשלוחים מתבצעים על גבי רכבים ייעודיים מבוקרי טמפרטורה לשילוח בטוח של התרופות.

ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם: " עמלנו רבות על מנת להביא את הבשורה בהקדם האפשרי וזאת בכדי להקל מעט על ציבור לקוחותינו המתמודדים עם שלל מחלות החורף. כבר החל מהשבוע, ניתן להזמין תרופות ולקבלן עד הבית. מדובר במהפכה שירותית עבור מגוון רחב של לקוחות, מבוגרים, הורים לילדים, חולים העושים שימוש בטיפול תרופתי קבוע וכל מי שמתקשה להגיע לסניף. בית המרקחת הוא ליבה הפועם של רשת סופר-פארם ואנחנו עובדים בכל עת לשפר ולשדרג את השירות".

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן