25/05/2024
25/05/2024
שבת, 25 במאי 2024
מגזין רמת גן פלוס 59
09/10/2019
מינוי חדש בדוברות העירייה, ליבנת נזרי מונתה לתפקיד דוברת עירית ר"ג העירייה
09/11/2019

הרב פירר הוא אות ומופת באהבת אדם, יו"ר קק"ל: נבחן תמיכה בפעילות המבורכת

מימין הרב פירר עם יור קקל

הרב פירר ו'עזרה למרפא' הם אות ומופת באהבת אדם,

יו"ר קק"ל: נבחן תמיכה בפעילות המבורכת

פעילותה המבורכת של העמותה בראשות הרב פירר שידוע כמי שפועל ללא לאות למען בריאותם ורווחתם של רבים במדינת ישראל כבר זכתה להוקרה כמעט בכל בית בישראל

אמש ביקר במטה "עזרה למרפא" בבני ברק גם יו"ר קק"ל, דניאל עטר, יחד עם נציגי קק"ל, וכמו רבים אחרים, התרשם עמוקות מפעילותה המבורכת של העמותה
במהלך הביקור, שמע עטר מפי הרב פירר וצוותו על הפעילות הרבה והמגוונת של "עזרה למרפא", המסייעת לחולים רבים ואנשים עם מוגבלויות ברחבי הארץ בכל הגילאים ומכל המגזרים, אשר זקוקים לסיוע.

הרב פירר ואגודת "עזרה למרפא" הם אות ומופת באהבת אדם, במסירות הנפש ובמאור פנים שהוא מעניק לקהל המשחרים לפתחו בכל שעות היממה.

פעולתם המתמדת הנמשכת שלא על מנת לקבל פרס הייתה לשם דבר בפי כל ברחבי הארץ ומחוצה לה, רבבות רבות של בני אדם נזקקו ונזקקים לסיועו ומצאו ומוצאים בו סועד וסומך מסור ונאמן."

אגודת "עזרה למרפא" עוסקת בסיוע לחולים ולמוגבלים, בייעוץ רפואי, בהשאלת ציוד רפואי, בהטסת חולים לחו"ל ועוד. כמו כן מפעילה עזרה למרפא מעון לאנשים בעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית. העמותה הוקמה ומנוהלת על ידי הרב אלימלך פירר, שבעקבות פעילותו בה זכה בפרס ישראל.

בסיום הביקור מסר יו"ר קק"ל: " התרגשתי לפגוש את הרב פירר והתרשמתי עמוקות מארגון 'עזרה למרפא" שהרב עומד בראשו, אשר מסייע לאלפי אנשים, מבוגרים וילדים ברחבי הארץ. ראיתי כיצד הרצון לעשות חסד עם בני אדם באשר הם, מציל נפשות. עטר הוסיף כי קק"ל תבחן מתן תמיכה וסיוע ל'עזרה ומרפא' בכלים העומדים לרשותה.

צילום: חורחה נובומינסקי, מערך ההסברה של קק"ל

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן