17/05/2024
17/05/2024
יום שישי, 17 במאי 2024
קבוצת גביע טיפוסית! שוב זכיה בגביע להפועל רמת גן גבעתיים – הפעם בגביע הטוטו
09/24/2019
עפ"י הנתונים כל יום תוחלת החיים שלנו גדלה אז האם העולם אכן שייך לצעירים?
09/26/2019

רמת גן צועדת עם הל"ב – נחנכו המשרדים החדשים של איגוד העמותות לזקן בישראל

 

רמת גן צועדת עם הל"ב

המשרדים החדשים של איגוד העמותות לזקן בישראל – הל"ב נחנכו ברמת גן

טקס חנוכת המשרדים החדשים של איגוד העמותות לזקן בישראל – הל"ב התקיים ב-25.9 ברח' ביאליק 77 פינת ז'בוטינסקי 54 ברמת גן

כ-120 העמותות החברות באיגוד הל"ב מפעילות 160 מרכזי יום לזכאים, מועדונים חברתיים לאזרחים ותיקים, קהילות תומכות ומטפלות בית.

איגוד הל"ב חותר לשיתוף פעולה בין העמותות לשלטון המקומי כדי להוביל ביחד תהליכים שיאפשרו לקשישים לחיות חיים עשירים בפעילויות, לתרום לקהילה ולהיות מעורבים בה.

להלן רשימת העמותות מרמת גן וגבעתיים החברות ב"הלב – איגוד העמותות לזקן בישראל"

רמת גן – או"ר אזרחים ותיקי רמת גן

גבעתיים – עמותת לה"ב למען הקשיש והגמלאי

העברת משרדי האיגוד לרמת גן נעשה מתוך הערכה והוקרה לפעילות העירייה למען רווחתם של הקשישים בעיר ובכלל ובאדיבות עמותת צ'כנוב שתומכת בפעילות האיגוד למען הקשישים.

בטקס נכחו הגב' ציפי נחשון גליק – מנהלת השירות לאזרחים ותיקים במשרד הרווחה, מר איצ'ה שחם – מחזיק תיק מועדוני הגמלאים ותרבות הפנאי לגמלאים בעיריית רמת גן, שמואל (סמי) קידר – מנכ"ל איגוד העמותות לזקן – הל"ב, חברי הנהלה ונציגי העמותות.

שמואל (סמי) קידר, מנכ"ל האיגוד ברך את הנוכחים: "שמחה גדולה לפתוח את השנה החדשה במשכננו החדש. צפויה לנו שנה מלאה בפעילות למען הקשישים בכל הארץ. אנחנו נמשיך גם בשנה הבאה להעלות את מצוקות הקשישים לסדר היום הציבורי ולקדם פתרונות למצוקותיהם מול הגורמים הממשלתיים ומול הרשויות המקומיות. אני מודה לעמותת צ'כנוב שמסייעת לנו בפעילות למען הקשישים ולעיריית רמת גן על שיתוף הפעולה בדאגה לקשישים. בהזדמנות זאת אני קורא לשיתוף פעולה עם השירות לאזרחים הוותיקים במשרד הרווחה והעומדת בראשו, ביחד נוכל לדאוג לרווחתם של הקישים ולאפשר להם חיים בכבוד".

ציפי נחשון גליק, מנהלת השירות לאזרחים ותיקים במשרד הרווחה: "ברכות לחברי העמותות של האיגוד על חנוכת המשרדים החדשים. נושא האזרחים הוותיקים הוא אחד הנושאים שעומדים בראש סדר העדיפויות של משרד הרווחה. הצוותים שלנו ואני בראשם חושבים כל הזמן מה עוד ניתן לעשות למען רווחתם וקידומם של הקשישים בישראל. עבודה בשיתוף פעולה בין העמותות לביננו תביא לתוצאות הטובות ביותר עבור האזרחים הוותיקים. אתם החולייה המקשרת בין הקשישים לבין מקבלי ההחלטות. ביכולתכם להציף את הבעיות והאתגרים מהשטח וביכולתנו לתת מענה. בהזדמנות זאת אני מאחלת לכולנו שנה טובה ומלאה בהישגים".

 

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן