12/04/2024
12/04/2024
יום שישי, 12 באפריל 2024
מגזין 31
11/14/2017
מהם הסכסוכים השכיחים ביותר בתמ"א 38 וכיצד ניתן לפתור אותם
11/19/2017

הורים וילדים גדלים יחד – מגזין 31

הורים וילדים גדלים יחד

החזון של שירי ואייל רזנס הוא לחזק את הקשר בין הורים וילדים, לסייע להורים לפתח כישורי הורות מעצימים, ולתת להורים כלים מתאימים לסייע להם לגדל ילדים מאושרים ותורמים לחברה

ד"ר נגה רוזנפרב

שירי ואייל רזנס הם תושבי גבעתיים לשעבר, הם פועלים במרכז שז"ר בגבעתיים למעלה מ-6 שנים – שם ליוו מאות הורים וילדים ומתגוררים כיום ברמת חן. שירי היא מרפאה בעיסוק התפתחותי ואייל מנחה קבוצות ילדים, מלווה הורים, וחוקר את התחום העוסק בתהליכי שינוי של האדם, ובקשר בין גוף – רגש – מחשבה – סימפטום והתנהגות.

כבעלי ניסיון של למעלה מעשר שנים באימון וליווי הורים וילדים הם נוכחו לדעת בתכניות הליווי שלהם, שהקושי החברתי שהילד חווה הוא רק קצה הקרחון. אם צוללים מעט יותר לעומק אפשר לזהות את המקור לאתגר או הקושי ולחולל את השינוי שרוצים

 

איך נדע אם הילד שלנו חברותי ומאושר?

"כולנו רוצים ילדים מאושרים, משגשגים חברתית ושמחים בחלקם. אנחנו רוצים לראות אותם פורחים חברתית, משתלבים, מתנהלים היטב בקבוצה ומצליחים לשמור על ביטוי עצמי והנאה. אלא שלא תמיד זה כך. העולם משתנה והילדים פחות ופחות משחקים זה עם זה. ככל שזמן השהיה מול המסך גדל וזמן המשחק החופשי מצטמצם, המיומנויות החברתיות הבסיסיות הולכות ומתמעטות.

פעמים רבות הילדים שלנו מתקשים לנהל את עצמם בהצלחה במרחב החברתי, והתסכול ותחושת הכישלון מביאים לכך שהילד מרגיש שהוא לא תופס את מקומו בתוך קבוצה." מסבירה שירי.

לקריאת הכתבה המלאה בגרסת דפדוף

[flipbook id="66"]

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן