30/05/2024
30/05/2024
יום חמישי, 30 במאי 2024
כרמל שאמה הכהן: "הפעם אנצח את זינגר"
10/18/2018
ספורטק ראשון ברמת גן ורשת חדרי כושר עירוניים לבריאות התושבים
10/19/2018

רן קוניק חושב על טובת העיר לפני כל דבר אחר

רן קוניק חושב על טובת העיר לפני כל דבר אחר

כך קבעו 90% מהמשתתפים בסקר מכון מדגם בראשות מנו גבע ומינה צמח

מנתוני הסקר עולה כי גם "גבעתיים שלנו", רשימתו של ראש העירייה , זוכה לתמיכה הרחבה ביותר מכלל הרשימות

הסקר, שנערך באוקטובר האחרון, על ידי מכון המחקר מדגם בראשות מנו גבע ומינה צמח, ניתח פרמטרים שונים המתייחסים לתפקודו של ראש העירייה רן קוניק ולתפקוד העירייה בראשותו.

הבחירות בפתח ומטבע הדברים המתמודדים עורכים לא מעט סקרים. מסקר מקיף שנערך בתחילת אוקטובר, שכלל למעלה מ- 500 משיבים, מכלל הגילאים ומכל אזורי העיר עולים נתוני שביעות רצון מרשימים, אך אם יש דבר אחד ברור וחד משמעי זאת ההערכה והאהבה שרוכשים התושבים לרן קוניק שמנהל את העיר ומקדמה, מוביל מהלכים ברמה הארצית ונגיש לכל תושב.

עוד עולה מהסקר כי:

90% מהנשאלים הביעו אהדה והערכה לפעילותו של ראש העירייה
90% מהנשאלים משוכנעים שקוניק חושב על טובת העיר לפני הכל
92% מהנשאלים גם מסכימים שקוניק בא לעבוד למען תושבי העיר
מנתוני הסקר עולה כי גם רשימתו של ראש העירייה "גבעתיים שלנו", זוכה לתמיכה הרחבה ביותר מכלל הרשימות וניכר כי התושבים מקשרים בין ראש העירייה לבין רשימתו, הפועלת להגשים את מטרותיו וחזונו, דבר משמעותי במיוחד דווקא בבחירות הללו, בהן ניכר באופן מובהק רצון התושבים- לתת לרן קוניק את המושכות לחמש השנים הבאות.
רן קוניק: " גם אם אינני חסיד של סקרים, אני מודה שתוצאות הסקר הפעם ריגשו אותי. התושבים שלנו מוכיחים שהעבודה הקשה משתלמת ואינה נעלמת מעיניהם. אני עושה כל שביכולתי לענות ולהיענות לבקשות של כולם ואני מקווה מאד שבשלב הזה התושבים גם מבינים שראש עיר טוב ומוערך חייב רוב של סיעתו במועצה כדי להמשיך ולהוביל את העיר ולדאוג לרווחת תושביה לפני הכל ולא להתעסק בפוליטיקה מול מפלגות סקטוריאליות שאינן משרתות את רצונם הדמוקרטי של הרוב. מועצה חזקה תוביל לעשייה נמרצת ואני מקווה שכל מי שתומך בי לא יהיה שאנן ויצא להצביע ויבחר גם בסיעתי – "גבעתיים שלנו", המייצגת את כל הסקטורים – גמלאים, צעירים, להט"ב, ספורטאים, נשים, צרכים מיוחדים ועוד, למועצה. אומנם אני מועמד יחיד אך הבחירות הפעם הן על הרכב המועצה ואל לנו להתבלבל ולחשוב שפיצול קולות הוא טוב לעיר – להיפך, פיצול קולות עלול להביא למצב מסוכן שבו במקום לעבוד ולקדם את העיר יהיה עלי להתמודד עם סחטנות פוליטית ואג'נדות שלא תמיד שמות את טובת העיר והתושבים במרכז.. כולי תקווה, שב-30.10 יום הבחירות, תושבי העיר יממשו את זכותם לבחור ויבינו לעומק את משמעות הבחירה בשני פתקים, פתק עבורי ופתקעבור רשימתי "גבעתיים שלנו"

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן