30/05/2024
30/05/2024
יום חמישי, 30 במאי 2024
נשלמו ההכנות במטה אילני
10/29/2018
משה רווח מעודד מהמציאות בשטח: "מצביעי הליכוד ברמת גן חוזרים הביתה"
10/29/2018

שאלנו את רן קוניק, ראש העיריה, בנוגע להרגשתו יומיים לפני הבחירות?

שאלנו את רן קוניק, ראש העיריה, בנוגע להרגשתו יומיים לפני הבחירות?

"כן, מתרגש, ענה רן, בכלל, הרבה רגשות יש סביב תפקיד כה תובעני וקשה: סיפוק, כעס, אכזבה, שמחה, גם לא מעט השמצות ולכלוך.
אבל אני רוצה לנצל את הבמה, רגע לפני היום בו תהיה לתושבים האפשרות להביע דעתכם על תפקודי ב-5 שנים האחרונות, לספר לכם על 6 דברים שאותי ריגשו מאוד במהלך הקדנציה, הרבה יותר מכל שיפוץ רחוב או גינה.
1. מזה 3 שנים, כ – 150 איש (שורדי שואה, נזקקים, מבוגרים, בודדים ועוד) חוגגים "ליל סדר עירוני", כהלכתו, עם ארוחה חגיגית ורב שקורא בהגדה, אותי זה מרגש !
2. מדור "אבלות״. כל משפחה שאחד מיקיריה נפטר, קיבלה החל מהרגע הראשון את כל העזרה הנדרשת (אוהל, כסאות, מיחם, סידורים, חניה ללא קנסות במהלך השבעה) מהעירייה! כן, מהעירייה. אותי זה מרגש!
3.  זכינו לחגוג בת ובר מצווה, עם שורדי השואה שלנו, שלא זכו לחגוג כשהיו בגיל 12-13 ועשינו זאת באירוע חגיגי ברחבת הכותל בירושלים, אותי זה ריגש מאוד!
4. כששורדת השואה, מרגריטה ז"ל, וזו דוגמה אחת מתוך מאות, ביקשה ממני ספסל ליד ביתה כי אין לה אפשרות אחרת מלבד לשבת בחוץ בקרב ביתה כמה שעות ביום לראות אנשים, היא קיבלה אותו ביום למחרת. מאז ועד יום מותה לא הפסיקה להודות לי ולנשק אותי כשנפגשנו, אותי זה ריגש עד דמעות!
5. ריגש אותי מאוד כשתושבת ויצמן הודתה לי על שעשינו שער כניסה לבית הקברות מצדו השני וכך היא "יכולה לשתות קפה מידי בוקר עם בעלה שקבור שם״
6. למרות הביקורת (המוצדקת ברובה) על מה שעוד רבות יש לעשות בתחום החינוך המיוחד, התרגשתי לראות את האושר על פניהם של ההורים והילדים עם צרכים מיוחדים כשפתחנו את כיתת התקשורת בבורוכוב והחזרנו אותם ללמוד בעיר. ומרגש אותי שאתם מעריכים זאת, ואתם מעריכים, אני יודע.
ואתם יודעים מה ירגש אותי יותר מכל?
ירגש אותי לראות בספירת הקולות, ביום שלישי בלילה, שאתם מעריכים את עבודתי ושנתתם לי רוב במועצת העיר. ירגש אותי לגלות שבזכותכם יש מאחורי רשימה חזקה שתהווה כוח מוביל, כך שנוכל להמשיך ולהשקיע את כל כולנו, 5 שנים נוספות, בעשייה, גם יומיומית חשובה, וגם מרגשת."
האמת, נשארנו חסרי מילים. כן, גם אנחנו התרגשנו…
בהצלחה לכולם מכל המפלגות בבחירות

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן