22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
לא כל יום פורים! חובה לקרוא לזכור ולשמור!
04/28/2019
בתי הספר בגבעתיים מצטרפים ליוזמה של  עמותת "שם ונר"
04/28/2019

מאות צפויים להשתתף ב״מצעד למען החיים״, שייערך בערב יום השואה (1.5) בתל אביב

נותנים יד לניצולי השואה:

מאות צפויים להשתתף ב״מצעד למען החיים״, שייערך בערב יום השואה (1.5) בתל אביב

המצעד השנתי של עמותת ״אביב לניצולי השואה״ נועד להזדהות עם ניצולי השואה, לזכור את הגיבורים ששרדו, להושיט להם יד ולהעלות מודעות לזכויותיהם

***

המצעד יפתח בעצרת ברחבת ״הבימה״, בה ישתתפו השחקנית גילה אלמגור, ניצולת השואה חנה קורן, נציגת הנוער ליאור ליבוביץ והזמרת עמית פרקש.

כמידי שנה בערב יום השואה (1.5, 17:00) יתקיים בתל אביב ה"מצעד למען החיים", שעורכת עמותת ״אביב לניצולי השואה״ במטרה להזדהות עם ניצולי השואה שחיים בינינו, לזכור את הגיבורים ששרדו את הנורא, להושיט להם יד ולתמוך בהם. המצעד ייפתח בעצרת ברחבת ״הבימה״, אותה ינחה זו השנה השביעית השחקן אורי גוטליב. יישאו בה דברים השחקנית גילה אלמגור, עו"ד אביבה סילברמן – מייסדת העמותה, ניצולת השואה חנה קורן ונציגת הנוער, ליאור ליבוביץ, תלמידת תיכון ע"ש רבין במודיעין. הזמרת עמית פרקש תבצע את השיר מיליון כוכבים. בתום העצרת ייצאו מאות המשתתפים לצעוד לאורך שדרות רוטשילד, יד ביד עם ניצולי השואה.

עמותת ״אביב לניצולי השואה, מסייעת לניצולי השואה למצות מכלול הזכויות וההטבות שמגיעות להם על פי חוק בארץ ובעולם. מימוש זכויות אלה יכול להוות את ההבדל בין עוני לחיים בכבוד ורווחה. יועצי הזכויות של העמותה, עורכי דין מומחים בתחום הזכויות, מסייעים לניצולי השואה לממש את זכויותיהם ללא כל תשלום. העמותה מפעילה קו סיוע טלפוני 24/7, את מיזם "נקודות זכות" – מרכזי סיוע במיצוי זכויות ניצולי שואה, בשיתוף רשויות מקומיות ברחבי הארץ ומיזם סיוע לניצולי שואה מרותקי בית וימי מיצוי זכויות מאורגנים בכל הארץ.

כל שירותי העמותה ניתנים ללא תשלום. בשנות פעילות סייעה העמותה ללמעלה מ- 60,000 ניצולי שואה להשיג קצבאות והטבות בשווי של 350 מיליון  ₪.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן