17/07/2024
17/07/2024
יום רביעי, 17 ביולי 2024
מתכננים ומבצעים

בחברת 'יעד' ממשיכים לשדרג ולחדש עבור תושבי גבעתיים

חברת "יעד" היא הזרוע הביצועית והמנוע הכלכלי של עיריית גבעתיים ומובילה עשרות פרויקטים גבעתיים

שתפו

חברת "יעד" היא הזרוע הביצועית והמנוע הכלכלי של עיריית גבעתיים ומובילה עשרות פרויקטים של התחדשות, בנייה ושדרוג של מוסדות ציבור, ותשתיות עירוניות, כאשר כל רווחי החברה חוזרים
לעירייה לטובת העצמת השירות לתושבים.

הנה טעימה מהפרויקטים שנעשו לאחרונה:

מבנה חדש לשבט הצופים דור

עיריית גבעתיים, באמצעות חברת 'יעד' תכננה וביצעה עבודות הקמת מבנה שבט צופים חדש עבור שבט דור, שפעל מאז הקמתו ללא מקום מוסדר. המבנה החדש ממוקם מאחורי מבנה תפוח פיס וסמוך לביה"ס שמעון בן צבי, והוא כולל: חדרי פעולה, חדרי הדרכה, אולם רב תכליתי, חצר, חדרי שירותים ועוד.

אגף חדש בבי"ס התיכון שמעון בן צבי

חברת 'יעד' תכננה ומבצעת עבודות תוספת אגף בביה"ס שמעון בן צבי. האגף כולל 4 קומות עם לובי כניסה, אודיטוריום, 8 כיתות לימוד ומעבדות מחשבים, חדרי הנהלה מזכירות ושירות, ספרייה דו קומתית וקפיטריה. האגף יחובר לחדר שנאים תת קרקעי הממוקם צמוד לחניון סמטת צביה. כשתסתיים בניית החדר, הוא יחובר ע"י חברת החשמל. במהלך הבנייה, איזור הבניה גודר והופרד משטח בית הספר ושבט צופי' דור' ונחסם השביל בגן רבקה.

אשכול גני ילדים חדש ב״סיטי של גבעתייים״

אשכול גני ילדים חדש נבנה ב״סיטי של גבעתייים״ ברחובות ערבי נחל-אריאל שרון. הבניה מתקדמת וניתן כבר לראות את שלד המבנה. עפ״י התוכניות, 6 גני הילדים אמורים להיות מוכנים לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה.

הסתיים שיפוץ ושידרוג רחוב ריינס

הסתיים שיפוץ ושידרוג רחוב ריינס שהפך לאחד הרחובות היפים בעיר. ברחוב נסלל שביל אופניים שיתחבר בהמשך לשבילים שיהיו ברחובות הכנסת ובן גוריון.

גבעתיים נמצאת בשיאו של תהליך מיגון מוסדות החינוך בעיר +12 הדמיות עם השמות של בתי הספר

בעקבות המלחמה, חשיבות הביטחון לתושבים קדמה לכל פעילות, כך שעיריית גבעתיים 'הרימה דגל אדום' והחליטה להכשיר ולהקים מיגונים עבור  תושבי העיר באמצעות חברת 'יעד'. בשלב הראשון הכשירו את המקלטים הקיימים בגני הילדים. בשלב השני, תוכננו והוקמו ממ"מים (מרחב מוגן מוסדי) חדשים המאושרים על ידי פיקוד העורף בכ-18 גני הילדים.
השלב השלישי, הנמצא בשלבי תכנון מתקדמים ולקראת הליך רישוי, הוא הקמת מגדלי ממ"מים מאושרים על ידי פיקוד העורף שיהיו צמודים לכל אגף בכ-12 בתי ספר שאין להם מרחב מוגן מספק. מדובר על פרויקט מורכב בכל היבט – הנדסי, לוגיסטי, תקציבי, עם הפרעה מהותית לכלל הציבור במטרה לעשות את הבלתי יאומן, תחת לוחות זמנים קצרים ביותר על מנת לשמור על הבטחון של תושבי גבעתיים ולהבטיח את המוגנות שלהם. בסוף חודש יולי תחל בניית המרחבים המוגנים (ממ"קים) בכל בתי הספר בעיר. מועד הסיום המשוער של השלב הראשון בבניה מתוכנן לחודש דצמבר. במהלך הבנייה, אזור הבניה יגודר ויהיה מופרד משטח בית הספר.
בבתי הספר בהם תתקיימנה קייטנות קיץ, העבודות תבוצענה במתחם נפרד וללא הפרעה למפעילי ומשתתפי הקייטנות.

תמונות: יעד
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
כתבות השער

"גבעתיים כובשת את לבבות הישראלים"

דרור דבאח הוא מנכ"ל 'יעד' החברה לפיתוח גבעתיים המסכם בימים אלו חמש שנות כהונה ● מהנדס אזרחי ובעל תואר שני במנהל עסקים הרואה בעשייה הציבורית שליחות ● נשוי ואב לשלושה, מתגורר ביבנה

קראו עוד»
החיים הטובים

איזה קיץ לוהט

הגיע הקיץ, חם כל כך בחוץ ומצב הרוח ירוד. אספתי עבורכם מספר מנות חדשות שיספקו לכם רגעים טעימים במיוחד,
בר פנזור

קראו עוד»
כתבות השער

איך סיפור נולד?

איך הפכו כל הרעיונות של 22 תלמידי כתה ה' במרכז המחוננים והמצטיינים סחל"ב בגבעתיים לספר אחד משותף ומרתק 'אסקייפ – התעלומה במבנה הקסום'

קראו עוד»
כתבות השער

סיפור מהסרטים בשלושה ימים

איה כהן אבישר קשרה את הסיפור שכתבה בעשיה של אור-לי, במשפחה המיוחדת שלהם, בנסיבות נפילתו של עומרי וזכתה בפרס הראשון בתחרות, ארבעה כרטיסים לפסטיבל הסרטים בקאן, 'הכל כלול'.

קראו עוד»
כתבות השער

ליאור קינן וספי עובדיה מדווחים מהשטח

אם גם אתם שמעתם את הכתב והפרשן הפוליטי ספי עובדיה מספר חוויות מגבעתיים בתוכנית הבוקר שלו בגלי צה"ל, או צפיתם בליאור קינן, הכתבת והמגישה מדווחת מהשטח וזיהיתם את הרחוב שלכם ברקע במהדורה של חדשות 13, זה לא במקרה. הזוג הנשוי מתגורר ממש כאן בגבעתיים

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן