18/05/2024
18/05/2024
שבת, 18 במאי 2024

מערכת שפותחה ע"י הסטארט אפ הישראלי Anachoic תתריע בפני רוכבי קורקינטים על סכנות

בר פנזור

אריק תמם וג'ון מייסטר - מייסדים שותפים (צילום יחצ)

HAALO, מערכת מצילת חיים המבוססת על מיקרו-רדאר ואשר פותחה ע"י חברת Anachoic, תספק הגנה אקטיבית לרוכבי קורקינטים בזמן אמת.

Anachoic מתמחה בפיתוח מערכות סיוע מתקדמות (ARAS) עבור כלי תחבורה דו-גלגליים ממונעים. מערכת הדגל של החברה, HAALO, סורקת את המרחב באמצעות פלטפורמת מיקרו-רדאר, ומספקת לרוכב הגנה אקטיבית של 360 מעלות. הרוכב מקבל התרעות באמצעות שמע מרחבי על איומים/סכנות בשטחים המתים, סכנת התנגשות מאחור וכניסה של הולכי רגל לנתיב הנסיעה. בנוסף למענה הבטיחותי בזמן אמת.

אריק תמם, מייסד שותף ומנכ"ל Anachoic ציין: "כחברה שהוקמה על ידי רוכבים ועבור רוכבים, Anachoic מחויבת לשיפור תמידי של בטיחות הרוכב וסביבתו, בין אם בקורקינט, אופניים, קטנוע או כל פלטפורמה דו גלגלית אחרת"

חברת Anachoic נוסדה בשנת 2018, במטרה למצוא פתרון ישים לבעיית התאונות הרבות שחווים רוכבי הדו-גלגלי, כולל התחבורה החשמלית הקלה, קרי רוכבי הקורקינטים והאופניים החשמליים. הפתרונות הייחודיים של ANACHOIC המבוססים על מיקרו רדאר וחיווי באמצעות שמע מרחבי (המוגנים בפטנטים בינלאומיים), מעניקים ערך בטיחותי רב למשתמשים ולפלטפורמות הדו גלגליות. לאחרונה סיימה החברה את פיתוח מערכת HAALO וכיום מקדמת שיתופי פעולה מגוונים עם מובילי שוק בעולם.

המגזין גבעתיים פלוס

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס', הישארו מעודכנים

אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
המגזין רמת גן פלוס

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס', הישארו מעודכנים

אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
מבחני רכב
כתבות השער

רעיון קטן שהפך לגדול

האדריכלית ומעצבת הפנים הילה עדני, חברה לדוגמנית ולכוכבת החדשה של "רוקדים עם כוכבים" רומי פרנקל ולקראת פסח השתיים ערכו מתיחת פנים לבסיס חטיבה 188

קראו עוד»
כתבות השער

גם בעסקי הביוטי אפשר לעשות אקזיט

כיצד הפכה חברת הקוסמטיקה והאיפור איל מקיאג' של אורן ושירן הולצמן מגבעתיים ליוניקורן, כלומר למותג האונליין הגדול ביותר בארה"ב בתחום הביוטי בשווי העולה על מיליארד דולר

קראו עוד»
מגזין רמת גן פלוס

מגזין רמת גן פלוס 119

רוני שטרן ז"ל היה היזם של אימוץ חטיבת השריון המפוארת, חטיבה 188 על ידי העיר גבעתיים. ובאירוע השיא ביום העצמאות – הוא שארגן את מתחם הטנקים בצמוד לקניון. בהיותו בן 17 שכל את אחיו הבכור אדיר ז״ל – השריונר אדיר שטרן
שעקבותיו אבדו במהלך קרב התופת על תל שאמס, בחזית הצפונית של מלחמת יום הכיפורים. רוני נסע עם אביו משה ז"ל לחפש אותו בשדה הקרב ובחר להקדיש את מרצו להנצחתו. לפנינו השבוע הקשה מכל – יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי האיבה, בזמן ש-132- חטופים עדיין נמקים בשבי החמאס. הלוואי שהמלחמה הזו תיגמר כבר והחטופים יחזרו הביתה.
בשורות טובות, ד"ר נגה רוזנפרב

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן