29/05/2024
29/05/2024
יום רביעי, 29 במאי 2024
קריאת ההשכמה לזירוז התמ"א 38 בבניין שלכם כבר נשמעה, חייבים לצאת לדרך!
11/14/2019
אלבום המופת "The Wall" חוגג ארבעים שנים באירוע יחודי בתאטרון גבעתיים
11/17/2019

מנכ"ל חדש לחברת יעד – החברה הכלכלית גבעתיים:

דרור דבאח, בן ה-38 מיבנה

חברת יעד הנה תאגיד עירוני בבעלותה של עיריית גבעתיים, המהווה זרוע ביצועית מקצועית תומכת למינוף מחויבויותיה של העירייה, להעלאת רמת הפעילות הכלכלית בתחומי העיר ואיכות החיים של תושבי גבעתיים.

דרור נשוי + 3, מהנדס אזרחי במקצועו, התמחות בניהול הבנייה. דרור בעל תואר שני במנהל עסקים ובימים אלה סיים קדנציה ל ארבע שנים כסגן מהנדס עיריית בת ים.
לפני כן עסק דרור בשורה ארוכה של תפקידי ניהול בכירים בשורה ארוכה של חברות להקמת מבני ציבור, תשתיות והנדסה – ומכאן הכרותו עם השלטון המקומי.
בעבר דרור כיהן כמהנדס חברת יעד במשך 3 שנים, כך שגבעתיים, העירייה וכלל הפרויקטים שהוקמו בעיר בשנים האחרונות אינם זרים לו.

דרור דבאח: "אני שמח לחזור לגבעתיים ולחברת יעד, הפעם כמנכ"ל" אומר דרור  "אם בעבר חברת יעד התרכזה בניהול חניונים בלבד, והרי שבשנים האחרונות היא מובילה פרויקטים רבים ברחבי גבעתיים. שמתי לעצמי למטרה להגביר מהותית מגמה זו ולהפוך את יעד לקטר הכלכלי של העיר, אם זה בניהול ובהובלת פרויקטים ואם זה במציאת מקורות הכנסה נוספים אשר בתורם יוכלו להפוך לשירותים נוספים לתושבים".

סגן ראש העיר ויו"ר דירקטוריון יעד מושיק גולדשטיין ברך את דבאח עם כניסתו לתפקיד: "דרור הוא האדם הנכון בזמן הנכון – יש לנו עבודה רבה ואין לי ספק שבשנים הקרובות יעד תמצב את עצמה כגורם כלכלי וניהולי אשר יוביל את התחדשותה של גבעתיים".

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן