25/05/2024
25/05/2024
שבת, 25 במאי 2024
People of the Streets – תערוכת צילום של חסרי בית בתל אביב
08/22/2019
מורן אסרף מרמת גן נבחרה להשתתף בתערוכת זום 2019 – אמנים ישראלים צעירים
08/23/2019

ילדי גבעתיים פותחים את שנת הלימודים בצורה בטוחה

  ילדי גבעתיים פותחים את שנת הלימודים בצורה בטוחה

עשרות עובדי עירייה יחד עם פקחים, השיטור העירוני ומתנדבי המשטרה יעמדו במעברי החצייה סמוך למוסדות החינוך ויסייעו לילדי הגנים לתלמידים ולהורים לחצות בביטחה בפתיחת שנת הלימודים

עשרות עובדי עירייה יחד עם פקחים, השיטור העירוני ומתנדבי המשטרה יעמדו  ביום הלימודים הראשון ( 1 בספטמבר) בכ- 50 מעברי חצייה סמוך למוסדות החינוך ויסייעו לילדי הגנים לתלמידים ולהורים לחצות בבטחה בפתיחת שנת הלימודים

חשוב לציין כי גם מתחמי "נשק וסע" סמוך למוסדות החינוך, המאפשרים לילדי העיר לרדת מהרכבים בביטחה בסיוע מתנדבים יחלו לפעול גם כן ביום פתיחת שנת הלימודים ועל כן יש להקפיד לא להחנות בשעות המצוינות בתמרור על מנת שהפרויקט יוכל לפעול בהצלחה.

לטובת הילדים וההורים הצועדים ברגל למוסדות החינוך העירייה הפיקה לוחות מודפסים ועמידים בכניסות לבתי הספר ובהם מפה המציינת  את המסלולים הבטוחים להליכה כפי שהומלצו על ידי המטה לבטיחות בדרכים , היחידה לאיכות הסביבה ומינהל החינוך מותאמים לכל בית ספר. שלט דומה יתלה בסמוך למזכירויות ויעלה גם באתר בית הספר.

המטה לזהירות בדרכים ציין באיגרת שתופץ להורים כי: מומלץ לבחור עם הילדים את המסלול הבטוח ביותר להליכה מהבית לבית הספר ובחזרה. חשוב לתרגל הליכה במסלול הבטוח עם הילדים, תוך מתן הסבר על הסכנות שבדרך ועל כללי הבטיחות בהם: לצעוד רחוק משפת הכביש, לא להתפרץ לכביש, לחצות במקום בטוח, לעצור כשני צעדים לפני חציית הכביש ועוד.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן