28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024
כמעט חמישית מהמורים החדשים עוזבים את ההוראה תוך שלוש שנים
06/24/2019
עושים כבוד למשורר הלאומי ברמת גן
06/24/2019

גבעתיים ממחזרת פסולת אלקטרונית, למעלה מ- 1.5 טון פסולת אלקטרונית נאספו לאחרונה

גבעתיים ממחזרת פסולת אלקטרונית

למעלה מ- 1.5 טון פסולת אלקטרונית נאספו לאחרונה מתחנת האיסוף בכורזין במסגרת ההסכם של עיריית גבעתיים עם תאגיד מאי

בשבוע שעבר נאספו למעלה מ- 1.5 טון פסול אלקטרונית מתחנת האיסוף העירונית לפסולת אלקטרונית במתחם כורזין. הפינוי נעשה במסגרת הסכם של עיריית גבעתיים עם תאגיד המחזור מאי במסגרתו מקבלת העירייה כסף עבור כל טון פסולת אלקטרונית שנאספת ועוברת למחזור.

לרשות התושבים מספר נקודות איסוף לפסול אלקטרונית בהם: בית יד לבנים, מרכז קהילתי שדה בוקר, מרכז קהילתי שז"ר וכמובן המרכז הגדול במתחם כורזין.

אביעד מנשה מחזיק תיק איכות הסביבה ציין כי: 1.5 טון (!) מוצרי חשמל ואלקטרוניקה נאספו בשבוע שעבר ממרכז המחזור בכורזין והועברו למחזור דרך תאגיד מ.א.י. זה היה איסוף הפסולת האלקטרונית הראשון בעיר, שהתאפשר לאחר שעיריית גבעתיים והיחידה לקיימות ולאיכות הסביבה חתמו על הסכם עם תאגיד מ.א.י לאיסוף הפסולת האלקטרונית.

זה היה איסוף הפסולת האלקטרונית הראשון בעיר, שהתאפשר לאחר שעיריית גבעתיים והיחידה לקיימות ולאיכות הסביבה חתמו על הסכם עם תאגיד מ.א.י לאיסוף הפסולת האלקטרונית.

פסולת אלקטרונית מהווה כ 1% בלבד מהאשפה הנוצרת כל שנה בישראל ממשקי הבית אבל אחראית על כ 70% מגורמי הזיהום והרעילות הנובעים מפסולת ביתית, על כן קיבלה כנסת ישראל ביולי 2012 את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי אלקטרוני ובסוללות התשע"ב – 2012 המטיל את חובת יישום תהליך האיסוף והמיחזור בישראל על יצרנים, יבואנים ומשווקים של ציוד חשמלי חדש

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן