28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024
100 לתיכון שמעון בן צבי! התיכון מתגאה ב-100% זכאות לבגרות של הבוגרים
08/25/2019
משטח בטיחותי ודקורטיבי חדש הותקן במתחם המשחקים בפארק גבעתיים
08/27/2019

איחוד הצלה השיק אמש שלושה אופנולנסים חדשים, שיצילו חיים ברמת גן וגבעתיים.

איחוד הצלה השיק אמש שלושה אופנולנסים חדשים, שיצילו חיים ברמת גן וגבעתיים

בטקס מיוחד שנערך אמש, 25/8/2019, בו ציינו גם יום הולדת שנה לסניף, בהשתתפות ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, נשיא איחוד הצלה אלי ביר, הנהלת הארגון, אישי ציבור ומתנדבי , הושקו 3 אופנולנסים חדשים, שהצטרפו ל-12 האופנולנסים שכבר קיימים כיום ויהוו הגדלת כוח משמעותית לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה ברמת גן וגבעתיים.

יוני מרטין, ראש סניף רמת גן גבעתיים הסביר לנוכחים, כי פעילות רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה מבוססת בין היתר על מערך תחבורתי מהיר, יעיל ורחב שכולל 700 אופנולנסים (אופנועי אמבולנס). יתרונותיו של האופנולנס באים לידי ביטוי, בקיצור זמן ההגעה לחולה או לפצוע, כאשר האופנולנס עוקף במהירות את התנועה הצפופה בערים הגדולות ובכך מקצר באופן משמעותי את זמן הגעת החובש עם הציוד הרפואי הנחוץ וכידוע כל שנייה קריטית לקביעת עתידו של הנפגע.

ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, שכיבד בנוכחותו, שיבח בנאומו את מתנדבי הסניף על התרומה המיוחדת שלהם למען תושבי העיר בהגברת הביטחון ע"י הצלת חיי אדם. ״בדרך כלל, באירועים בהם אני משתתף, אני אומר תודה לעירייה ולעובדיה, אבל באירוע הזה אני וכל תושבי העיר, אומרים לכם תודה, על פעילותכם למעננו 24/7.״

אלי ביר, נשיא איחוד הצלה, סיים את מסכת הנואמים והודה למתנדבי הסניף על מסירותם במתן מענה רפואי בהתנדבות ומתוך מקצועיות ומסירות, כמו"כ הודה לראש העיר על שיתוף הפעולה ההדוק עם הארגון למען התושבים.

מתנדבי איחוד הצלה מסניף רמת גן גבעתיים, מוזנקים בכל יום לקריאות רבות ע"י מוקד 1221 של איחוד הצלה ומעניקים טיפול רפואי ראשוני עוד בטרם הגעת האמבולנס. מוקד החרום הארצי של הארגון, מזניק את המתנדבים המסורים למקום האירוע, במקביל עם קבלת קריאת החרום.

יצויין כי מתן המענה הראשוני ע"י מתנדבי 'איחוד הצלה' ניתן בחינם ובהתנדבות מלאה.

פייסבוק: רמת גן פלוס

אינסטגרם: RAMATGANPLUS

 

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן