25/05/2024
25/05/2024
שבת, 25 במאי 2024
דו"ח הלמ"ס מגלה: תושבי גבעתיים נהנו מהעלייה הגבוהה ביותר בתוחלת החיים
12/26/2019
חדש בישראל, רכב הפנאי פיג'ו 5008 בגרסת 1.2 ליטר טורבו בנזין ו-130 כ"ס
12/31/2019

בפעם הראשונה תלמידי ״תלמה ילין״ הוזמנו להופיע ביום השואה הבינלאומי בברלין

התזמורת הסימפונית ומקהלת "תלמה ילין" הוזמנו להופיע ביום השואה הבינלאומי באירוע הזיכרון המרכזי שייערך בכנסיית קייזר וילהלם ההרוסה במרכז ברלין.

הקונצרט, ייערך ביום השואה הבינלאומי, ב-27 בינואר 2020, בסימן 75 שנה לשחרור מחנה ההשמדה אושוויץ, ובו ינוגנו יצירות של בטהובן, מאהלר ובכירי המלחינים הישראלים, יחזקאל בראון וראובן סרוסי.

ההורים של התלמידים הלומדים במגמת המוסיקה החליטו שהנסיעה לגרמניה חשובה ואפילו הכרחית לילדים למרות ההוצאה הכספית הכבדה, והם רוצים להבטיח את המסע הזה. לכן הם נושאים ברובו של הנטל הכלכלי.

אולם, כבית ספר ארצי, המושך אליו תלמידים מכל הארץ ומכל שכבות האוכלוסייה, ישנן משפחות שאינן יכולות להרשות זאת לעצמן. מגמת המוסיקה הקלאסית מונה 110 תלמידים המתקבצים מכל חלקי הארץ. 

תלמידי המגמה המיוחדת הזאת, הבינו שגם הם חייבים להירתם למסע גיוס התקציב לקראת הנסיעה, ולכן יזמו שני קונצרטי התרמה גדולים באולמות מרכזיים שהם בעצמם מפיקים ודואגים לכל הנדרש, מהתכנית האמנותית ועד לפרסום. 

אבל בזה לא די. צריכים גם את עזרתכם! כדי לגייס את הסכום שנדרש על מהת להוציא את כל תלמידי המגמה לסיור הזה. בלעדיכם זה לא יקרה!

לחצו כאן לפרטים נוספים ולגיוס המונים

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן