26/05/2024
26/05/2024
יום ראשון, 26 במאי 2024
זו דרכי  להחזיר לציבוריות הישראלית
05/03/2020
שירות חדש לאוכלוסייה הבוגרת- מרכז סיוע להפגת הבדידות בימי קורונה
05/03/2020

הלימודים בגבעתיים חודשו בצל משבר הקורונה עם כ-70% מהתלמידים בשכבות א'-ג'

פורסם: 3.5.2020

כ-70% מתלמידי כיתות א'-ג' בגבעתיים הגיעו הבוקר לפתוח את יום הלימודים בבתי הספר היסודיים בעיר, שנפתח בסדר מופתי. ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ערך הבוקר סיור בבתי הספר, וסיכם:  "מאות ילדים ומורים מאושרים נצפו הבוקר בגבעתיים! אני חייב לומר שההערכות היתה נפלאה ממש: הוראות ברורות, חצרות נפרדות, תאי שירותים נפרדים לכל כיתה, למידה בקבוצות קטנות, הילדים עם מסיכות בהפסקות וכו׳, פשוט ניהול והכנה מופתיים של מנהלי/ות בתי ספר שלנו. כולי תקווה וציפיה שמחר יחזרו שאר ילדי השכבה ובהמשך גם יתקבלו ויפורסמו ההחלטות"

רן קוניק בביקור בכיתת בית הספר

מדיווח שנמסר ממינהל החינוך בעיריית גבעתיים עולה כי הגיעו כ- 70% מהתלמידים ל- 9 בתי ספר יסודיים בעיר. מזה מספר שבועות נערך מנהל החינוך לחזרה אפשרית ללימודים על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך. בתי הספר נוקו וחוטאו, תוגברו צוותי הניקיון, כך שלכל כיתה הוצמדו אנשי אחזקה שינקו בכל שעה, הותקנו ברחבי בית הספר מתקני חיטוי, חולקו ערכות חיטוי, נתלו שלטי הסברה לתלמידים ולמורים ועוד.

הבוקר, עם הגעת תלמידי כיתות א'-ג' המתינו להם המורים והמנהלות בשער, אספו את אישורי הבריאות, וידאו כי כל ילד מגיע ממוגן והקפידו כי הורים לא יכנסו לשטח בית הספר וליוו כל ילד לכיתה החדשה, שם המתין לכל ילד כיסא ושולחן מקושטים עם בלון צבעוני. הבוקר נפתח בשיח מעצים על המצב החדש והוסברו כללי ההתנהגות החדשים בבית הספר.

בעיריית גבעתיים מביעים סיפוק רב מהבוקר ומוסרים כי בשעה זו מתחילים להיערך גם לפתיחת התיכונים בימים הקרובים לטובת "מרתון' בגרויות לתלמידי י"א וי"ב.

 

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן