04/12/2023
04/12/2023
יום שני, 04 בדצמבר 2023

אתר בניה בגבעתיים נסגר לאחר שהופרו הסדרי ביטחון התושבים

באתר הבניה הופרו החלטת בית המשפט בכל הקשור לביטחון התושבים בשעת מלחמה

מערכת Gplus

7/11/2023

שתפו

אתר הבניה של חברת אקו סיטי ברחוב גולומב נסגר הבוקר ל-48 שעות לאחר שהפר את החלטת בית המשפט בכל הקשור לביטחון התושבים בשעת מלחמה.
רן קוניק, ראש העיריה: "היה ברור לי שמקרים כאלו יקרו, לשמחתי רוב האתרים עומדים בהסכם, מציבים שמירה באתר ומסיימים את העבודות בזמן. אמרתי, ולא אתפשר בנושא, אתר שיפר את הסיכום עבודתו תעצר ל 48 שעות"
עם תחילת המלחמה, העיריה הפסיקה את העבודה באתרי הבניה., לאחר הקבלנים פנו לבית המשפט בעתירה נגד ראשי הרשויות,  העירייה אפשרה לקבלנים להפעיל את אתרי הבנייה בכפוף למגבלות שכללו הצבת שומר במקום, פעילות בשעות היום בלבד, העסקת העובדים שהם אזרחי ישראל בלבד או אזרחים זרים עם רישיון עבודה, איסור על הלנת פועלים באתר עצמו במהלך שעות הלילה והקבלנים לא יורשו לסגור כבישים או מדרכות בסמוך לאתר.
חדשות העיר גבעתיים פלוס
המגזינים

עשו מנוי למגזין 'גבעתיים פלוס',

בכל גיליון כתבות וטורים מעניינים ומעמיקים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!

עשו מנוי למגזין 'רמת גן פלוס',

הישארו מעודכנים
אל תחמיצו, עכשיו ללא תשלום!
אל תפספסו הכתבות האהובות
מתגלגלים

תענוגות שטח ההפקר.עם פורד ברונקו – רכב השטח במבחן דרכים

מתגלגלים תענוגות שטח ההפקר עם פורד ברונקו BADLANDS כתב וצילם: ירון הולנדר נובמבר 2023 פורד פיתחה את הברונקו כמתחרה ישיר למותג המפורסם, ג'יפ, ואף הוא בהשוואה למקור, מצויד בחלקים פריקים כמו הדלתות והגג. חמישה דורות

קראו עוד»
כתבות השער

כפר עזה שלי

"היום זה נראה רחוק אבל התקווה היא כי בתום הלחימה ועם השבת הביטחון לעוטף עזה/עוטף ישראל, ניתן יהיה לשקם את קיבוץ כפר עזה ולחזור ולגור בו ולחדש את חיי הקהילה לצד הזיכרון של אלו שאינם עוד"

קראו עוד»
מתגלגלים

קטן אבל גדול – WEY COFFEE 02

"הרכב נוח מאד למרחקים ארוכים, ובזכות המפרט העשיר שלו מקבלים ערך מוסף לרכישתו. ישנה תחושה כי מתקבלת תמורה מלאה עבור כל שקל ברכב שבנוי היטב, בטוח, נראה טוב מאד ומהנה לנהיגה"

קראו עוד»
כתבות השער

מה מסתתר בכספת הסודית השמורה בתל אביב?

אם אתם רוצים לראות את שירי האהבה שכתב המשורר שאול טשרניחובסקי לאהובתו, את ציוריה הנאיביים של לאה גולדברג או את הכרטיסים ללוויה של ביאליק, יש לי הצעה עבורכם הכוללת ביקור בכספת בה שמורים ניירות הערך של הספרות העברית

קראו עוד»
Shape
Shape

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן