22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
דנה אופיר גאה ונרגשת – מגזין 21
02/11/2017
הצרכים המיוחדים של כולנו – מגזין 21
02/14/2017

זרקאור עם גילי קפיטולניק – מגזין 21

זרקאור עם גילי קפיטולניק

מדריכת זומבה, עיצוב ואירובי ופצצת אנרגיה גם יחד

נגה רוזנפרב

ערך מוסף – זו כנראה האנרגיה הבלתי פוסקת שלי.

ילדות – את ילדותי אני לא זוכרת כל כך לטובה, מאחר ולידתי הייתה קשה

נגרמו לי לקויות בהליכה ובדיבור. בבית ספר קלעי די סבלתי מבדידות רוב הזמן

ושרותי הצבאי היה בהתנדבות במכון וינגייט.

הזומבה בחייך התקופה המאושרת בחיי החלה  למעשה ביום בו גיליתי את עולם הספורט והריקוד. הייתי בת 19 והתאמנתי במכון כושר. רקדתי ג'אז, היפ-הופ בלט תיפוף גוף ועוד. אבל הכייף הגדול החל כשהכרתי את הזומבה.

למדתי במקביל לימודי זומבה למבוגרים וזומבה לילדים כמובן אצל המאסטר מריו גוטיירז. נהניתי מכל רגע… ולימים הצטרפתי למשפחת הזומבה המחבקת והבנתי חברות מה היא! המשכתי ללימודי זומבה גולד וסטרונג למרות שהם לא היו מספיק אנרגטיים בשבילי. לשמחתי הרבה,  בשנה שעברה לקול עידודו של אושר כהן ומשפחתי התומכת, סיימתי לימודי תעודה כמדריכת אירובי ועיצוב גוף. כיום אני מדריכה ברשת סטודיו C ו ברשת גו אקטיב ומשמשת גם כמדריכה מחליפה בקאנטרי גבעתיים.

בקיץ האחרון, טסתי לאורלנדו בארה"ב, שם השתתפתי בכנס לציון 10 שנים לזומבה. בכנס השתתפוקשת של מדריכים מכל העולם ולאחר מכן טסתי והתארחתי בבוסטון כמדריכה.

פנאי – אני אוהבת לרקוד, לרקוד ולרקוד….

גבעתיים – אוהבת את עיר הולדתי, גבעתיים. נולדתי בגבעתיים ביוני 1991. בשלוש השנים האחרונות בחרתי לחגוג את יום הולדתי באירועי התרמה לאגודה למלחמה בסרטן בגבעתיים, אשר אירגנתי בשיתוף עם משפחתי. האירועים התקיימו בחסות ראש העיר, מר רן קוניק, ונערכו במתכונת של "מסיזומבה" (מסיבת זומבה), בהשתתפותם של מריו ומדריכים נוספים.

לפעמים חלומות כן מתגשמים – חלומי הוא להיות מדריכה בינלאומית! אני שואפת גם לרקוד ולהרקיד בכנסים גדולים  ולהשתתף בתור מדריכה במעלה החמישה.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן