20/07/2024
20/07/2024
שבת, 20 ביולי 2024
הגימלאים בראשות בני רייך ויש עתיד בגבעתיים בראשות אלעד רוזגוביץ חתמו על הסכם עודפים
10/22/2018
10/23/2018

חמש שנים של קדנציה ברוכה בעשייה

חמש שנים של קדנציה ברוכה בעשייה

שבוע לפני הבחירות מה קורה בסיעת גבעתיים שלנו בראשות ראש העיר המכהן רן קוניק:

בשבוע האחרון לפני הבחירות סיעת ׳גבעתיים שלנו׳ ממשיכה בדרכה, ללא כל שינוי דרמטי, שכן מבחינתה העשייה היא הקמפיין, והרי יהיה נכון לומר שהקמפיין שלנו מתנהל כבר 5 שנים.
יו"ר הסיעה, רן קוניק, ממשיך גם עתה לקום מוקדם בכל בוקר ולהגיע לעוד יום עמוס בעבודתו כראש עירייה, כשתוך כדי הוא דואג לענות לכל פניה של כל תושב בכל אמצעי. הוא לא מפסיק לרגע לעבוד ושום קמפיין או בחירות לא משנים את סדרי העדיפויות המאוד ברורים שלו. שעות הערב המאוחרות מוקדשות גם הן למפגשים פרטניים עם תושבים ולחוגי בית רבים בנושאים שונים.
מדובר ב-5 שנים של קדנציה ברוכה בעשיה, של מפגשים עם תושבים, של הובלת מהלכים מורכבים, של להיות נגיש 24/7 לכולם. זאת כנראה גם הסיבה, שלראשונה בהיסטוריה של גבעתיים, ראש העירייה המכהן מגיע לבחירות כמועמד יחיד לראשות העיר- התושבים מעריכים ומוקירים את ההשקעה והעבודה הקשה לאורך כל הקדנציה.
"גבעתיים לפני הכל", סיסמת הבחירות שליוותה את הקמפיין, היא רק תמונת הראי של העשייה ותפיסת העולם של רן וסיעת "גבעתיים שלנו", המורכבת מנציגות של כל פלחי האוכלוסייה, שימשיכו גם בשנים הבאות לעשות רבות למען העיר ותושביה ולהובילה קדימה. בימים הקרובים נזכיר לתושבים עד כמה חשוב לממש את זכותם הדמוקרטית ולצאת לקלפיות להצביע ולהשפיע, כי הרשות המקומית משפיעה באופן ישיר על איכות חיי כל תושב ותושבת.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן