22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
עירית רמת גן חנכה את המנהלת להתחדשות עירונית
08/03/2018
פנוי להסתערות: נסגר התיק נגד  ישראל זינגר ראש עיריית רמת גן
08/05/2018

עוה"ד חיה מנע מתמודדת למועצת העיר ר"ג בראש רשימת 'מנהיגות אחרת'

עוה"ד חיה מנע מתמודדת למועצת העיר ר"ג

בראש רשימת 'מנהיגות אחרת'

עוה"ד חיה מנע, עורכת דין עצמאית, שותפה-מנהלת במשרד עורכי דין ותיק בעיר, אשת ציבור ופעילה מוכרת, מתמודדת בבחירות הקרובות למועצת העיר בראש רשימה חדשה. את ההחלטה קיבלה מנע בעקבות פניות רבות של תושבי העיר, המכירים אותה משנות פעילותה הרבות במסגרות שונות בעיר ומתרומתה הרבה לרמת-גן. הרשימה החדשה, המצטרפת לזירת הבחירות הגועשת בעיר, תיקרא "מנהיגות אחרת"
עוה"ד מנע החלה את מסע הבחירות שלה רק לפני שבועות ספורים וכבר הספיקה להיפגש עם אלפי תושבות ותושבים במסגרת סיורים, חוגי בית ומפגשי "שישי אישי" שערכה בשכונות שונות בעיר. על גבי מרפסות רבות ניתן כבר לראות את השלטים הבולטים, בצבעים ורוד פוקסיה וכחול, הנושאים את שמה ואת שם הרשימה שהיא מובילה.
יש לציין כי הרשימה בראשות עוה"ד חיה מנע היא הרשימה היחידה, המתמודדת למועצת עיריית רמת גן, אותה מובילה אישה. עוה"ד מנע מדגישה רבות את החשיבות של מעורבות נשים בענייני העיר והחברה בכלל.
עוה"ד חיה מנע, נשואה ואם לארבעה, תושבת שכונת תל בנימין בעיר, מוכרת לתושבים מפעילותה החברתית ארוכת השנים. מנע מכהנת מזה חמש שנים כיו"ר הנהגת ההורים של ביה"ס הגפן בעיר, כיו"ר ועדת הקשר רמת גן וכסגנית יו"ר מחוז ת"א והמרכז בלשכת עורכי הדין. כמו כן, היא עומדת בראש פורום הנשים של להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל וחברה בשדולה לנשים בעסקים בכנסת ישראל.
לצד פעילותה הענפה במישור הארצי יזמה עוה"ד מנע לאורך השנים פעילויות חברתיות לתושבי העיר במסגרות שונות וניהלה מאבקים חברתיים וחינוכיים למען תושבי וילדי העיר. בין היתר, נאבקה בתוכנית של "מפעלי בית עמנואל", לפתוח מועדוניות ייחודיות בתשלום נוסף לצד מועדוניות רגילות בבתי הספר והיתה ממובילי "מאבק הסרדינים" בעיר, שבעקבותיו צומצם מספר התלמידים בכיתות.
עוה"ד חיה מנע: "עד היום פעלתי במסגרת הנהגת ההורים הבית ספרית והעירונית, לשכת עורכי הדין, שכונת מגוריי ומעגלי עשייה נוספים, עירוניים וארציים. החלטתי שהגיע הזמן לקחת צעד נוסף קדימה ולהרחיב את מעגלי העשייה שלי בעיר, על מנת לפעול למען תושבות ותושבי העיר במועצת העיר – המקום שבו מתקבלות ההחלטות שמשפיעות על החיים של כולנו. יצאתי לדרך לפני שבועות ספורים עם קבוצה של רמת גנים אכפתיים ומאז הצטרפו אלינו מאות תומכים ומתנדבים, שמאמינים בחזון ובדרך; ומדי יום מצטרפים עוד וזו רק ההתחלה".

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן