28/05/2024
28/05/2024
יום שלישי, 28 במאי 2024
רובי ריבלין ואהרון ברק הוכרזו כזוכים ב'אות שולמית אלוני' לצד חברת ההייטק 'נטורל אינטליג'נס' ושידורי קשת
06/19/2019
הרוחות סוערות במועדון הכדורסל הפועל ר"ג-גבעתיים בעקבות סכנת הפירוק
06/20/2019

בית ספר "המנחיל"  זכה בפרס החינוך הארצי לראשונה בתולדות רמת גן

בית ספר "המנחיל"  זכה בפרס החינוך הארצי לראשונה בתולדות העיר רמת גן

ועדת פרס החינוך ציינה כי ב"המנחיל" מנחילים לילדים יכולת להאמין בעצמם, לחלום וליזום ומעצבים דור סקרן לומד ואכפתי".

פרס החינוך נחשב לפרס היוקרתי והחשוב שבמערכת החינוך הניתן בכל שנה למספר מצומצם של מוסדות חינוך מובילים בארץ.

מנהלת ביה"ס, הגב' איילה אלבז, הביעה התרגשות ותחושת גאוה רבה על ההוקרה בעשייה האיכותית רבת השנים. תחושה המלווה את כל קהילת "המנחיל", מורים, הורים ותלמידים.

ועדת פרס החינוך ציינה כי "המנחיל" מאופיין בהישגים גבוהים מאוד בכל מקצועות הלימוד. בית הספר יוזם ומיישם פדגוגיה מוטת עתיד ויוזמות הפורצות את גבולות המוסד החינוכי ללמידה משמעותית בכל עת ומקום, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות וקידום תלמידים למימוש עצמי, מצוינות והצטיינות.
יחד עם זאת, ציינו חברי הועדה כי האקלים החינוכי של "המנחיל" הינו מיטבי. בית הספר אהוב על תלמידיו, מוריו ואנשי הקהילה, המפעילים יוזמות חברתיות וקהילתיות לכל אורך שנת הלימודים. בית הספר מצטיין ביכולת ההכלה, בשוויון הזדמנויות לכל ילד וילדה ובהטמעת ערכים של כבוד, סובלנות וחינוך לחיים בחברה

ראש העיריה כרמל שאמה הכהן: "פעם ראשונה בהיסטוריה של העיר בית ספר רמת גני זוכה בפרס חינוך ארצי ונבחר לבית הספר מספר 1 בישראל.

בזכות המנהלת, סגניתה גלית נקש, צוות המורים, ועד ההורים, צוות האחזקה והמזכירות וכמובן התלמידות והתלמידים המקסימים, רמת גן תחגוג פסח עם הרבה גאווה עירונית. כולנו מצדיעים להם"

בית-הספר "המנחיל" השוכן ברח' הפודים, מציע לתלמידיו לימודי יזמות, מנהיגות, מדע וטכנולוגיה, לימודי ליבה כמקובל במשרד החינוך ולימודי הרחבה והעשרה בשלושת התחומים הללו: פיתוח חשיבה יזמית ויצירתיות, פיתוח כישורי מנהיגות ותקשורת בין-אישית ולימודי מדע וטכנולוגיה. התלמידים בכיתות ו'-ח' בוחרים באחת ממגוון המגמות הייחודיות של בית-הספר: ביוטכנולוגיה, רובוטיקה, מנהיגות, קולנוע ורדיו.

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן