25/05/2024
25/05/2024
שבת, 25 במאי 2024
בית ספר "המנחיל"  זכה בפרס החינוך הארצי לראשונה בתולדות רמת גן
06/19/2019
קניון אילון נגד עיריית רמת גן, בית המשפט יכריע בנוגע לתשלום על החניה
06/20/2019

הרוחות סוערות במועדון הכדורסל הפועל ר"ג-גבעתיים בעקבות סכנת הפירוק

הרוחות סוערות במועדון הכדורסל הפועל ר"ג-גבעתיים בעקבות סכנת הפירוק

האם הקבוצה, עם אוהדיה הרבים והמחוייבים, שהביאה בשנים האחרונות רוח רעננה של אהבה אמיתית לספורט בלי כסף גדול וללא עסקנות אכן בסכנה קיומית?

בעקבות המצב, נקבעה אסיפת חברי עמותה, מהחשובות שהיו מיום הקמת הקבוצה, ביום חמישי, 27 ביוני בשעה 19:00 במרכז הקהילתי ברחוב שדה בוקר 10 גבעתיים.

האסיפה פתוחה לכל האורדונים, ככל ויידרשו הצבעות, זכאים להצביע חברי עמותה. 

לדברי הקבוצה, מיד בתום רגעי המתח של העונה האחרונה נדהמו במועדון הכדורסל לשמוע את עיריית רמת גן חוזרת בה מהבטחותיה להעלאת תקציב המועדון לשנת 2019 ב25-30 אחוזים כ-200 אלף ש״ח.
בנוסף, עירית רמת גן העלתה את האפשרות ״לאחד״ בין מועדוני הכדורסל בעיר ואף נרמז כי רק אם מהלך שכזה יתרחש – ענף כדורסל הגברים יזכה להגדלת תקציבים.

נמרוד כהן, יושב ראש דירקטוריון העמותה, בישר כי ההודעה, בצירוף סיבות נוספות והעיקרית שבהן-הרצון להימנע ממלחמות נוספות מול העירייה, היא ״הקש ששבר את גב הגמל״ וכי הוא פורש מתפקידו לאחר 6 שנים.
האירועים האחרונים הביאו גם חברי הנהלה נוספים לשקול את המשך דרכם, אילן ברק הודיע על עזיבה ללא קשר לאירועים המדוברים, וסימן שאלה גדול מרחף ומטיל צל על ההכנות לעונת 2019-20 ועל המועדון כולו.

בתגובה הקבוצה הודיעה לעיריית רמת גן שהפועל ר"ג-גבעתיים הוא מועדון הכדורסל הבכיר בשתי הערים, ועל מנת שיוכל להגשים את המטרה המשותפת למועדון ולעיריות – לקיים מועדון כדורסל מקצועני השואף להתחרות בצמרת הכדורסל הישראלי, על העירייה תחילה לקיים את התחייבותה.

הנהלת הקבוצה נמצאת בקשר עם עם ליעד אילני מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט בר״ג, על מנת לממש את הבטחת העירייה להגדלת תקציב המועדון,

"אנחנו עדיין מקווים שיימצא פתרון, אולם אם לא יימצא כזה בשבועות הקרובים, תאלץ הקבוצה שלא לפתוח את העונה בליגה הלאומית"

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן