13/04/2024
13/04/2024
שבת, 13 באפריל 2024
מאוכזבי סיעתו של בן שחר עוברים לגימלאים ?
10/17/2018
הכירו את ניר קורן , מספר 2 ברשימת מרצ גבעתיים חופשית
10/18/2018

מאות צעירים וצעירות הגיעו לאירוע הקמפיין של 'רמת גני'

מאות צעירים וצעירות הגיעו לאירוע הקמפיין של 'רמת גני'

מי אמר שהצעירים לא מעורבים? ביום שני בשעות הערב התקיים אירוע הקמפיין הרשמי של רשימת 'רמת גני' – הצעירים והצעירות בראשות ישראל זרי. לאירוע, שהתקיים על גג מלון האינדיגו הגיע מאות אורחים

 לאירוע החשוב הגיעו גם מכבודים כמו גיא הוכמן, הבלוגרית גת עיני, עדי כרמלי ונטע ברזני (המרוץ למיליון), אדל בספלוב ובשיאו של הערב נכח גם ראש העיר, ישראל זינגר, ובירך את הרשימה הצעירה החדשה.
באירוע הציג ישראל זרי את רשימתו שכוללת פעילי העיר כמו יותם קלדס לשעבר מרכז הנהגת צופי רמת גן, רן שלהבי סמנכ"ל האגודה הארצית למען הלהט"ב, הדוגמן והיזם מייקל לואיס ועוד. כשעלה ראש העיר, ישראל זינגר, לשאת דברים חיזק את מחויבותו לצעירים כי עם כניסתם למועצת העיר תוקם רשות צעירים בעלות של מליוני שקלים שתייצר מעטפת עבור אותם צעירים; חיילים, סטונדטים, משפחות צעירות, קהילת הלהט"ב ועוד'. במקביל, ציין את חשיבות הצעירים בתחומי העסקים הקטנים ותחום הקהילה הגאה בעיר.
יו"ר 'רמת גני' בדבריו "כדי להקים בניין צריך קבלן, כדי לבנות אפליקציה צריך מתכנת אבל כדי לשנות מציאות צריך אנשים. לקחנו על עצמנו אתגר שדורש לשים את האדישות בצד ולרגע פשוט שיהיה לנו אכפת. אז להרבה צעירים, ואזרחים, לא באמת היה אכפת מהבחירות עד היום, ואנחנו יכולים להבין את זה, אבל היום, שבועיים ויום לפני הבחירות, אנחנו מבקשים מכם לא רק להתעורר אלא גם להעיר את מי שמסביבכם כדי שנוכל ליצור מציאות אחרת."

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן