13/04/2024
13/04/2024
שבת, 13 באפריל 2024
הליכוד בראשות משה רווח הצטרפו למחנה ישראל זינגר לראשות העיריה
11/05/2018
המרוץ נראה צמוד ויוכרע בקולות מועטים
11/06/2018

הגימלאים הכריעו – זינגר – ראש העיריה הבא של רמת גן

הגימלאים הכריעו – זינגר – ראש העיריה הבא של רמת גן

איצ'ה  שחם, ראש סיעת הגימלאים: ״עבור רשימת הגימלאים "כה" מדובר בשותף טבעי שמקדם בכל הכוח פרויקטים ומיזמים שקשורים לגיל השלישי

סיעת הגימלאים בראשות איצ'ה שחם מצטרפת לסיעות שכבר הביעו תמיכתן בזינגר: מחל בראשות משה רווח ואביהוא עם הרמת-גנים. שלוש הסיעות תומכות בראש העיריה, ישראל זינגר בבחירות לראשות העיריה. הסיבוב השני יערך ביום שלישי הבא ה-13.11.18
שחם: ״עבור רשימת הגימלאים "כה" מדובר בשותף טבעי שמקדם בכל הכוח פרויקטים ומיזמים שקשורים לגיל השלישי. לאחר שיתוף הפעולה הפורה בקדנציה האחרונה ולאור ההקשבה והרצון לעשות טוב לוותיקי העיר אין לנו ספק כי ראש העיר ישראל זינגר הוא ראש העיר הנכון לגימלאים ברמת-גן, אני קורא לפעילי הרשימה צאו להצביע ישראל זינגר לראשות העיר".
זינגר: "אני שמח על הצטרפות סיעת הגימלאים בראשות איצ'ה שחם, שותפי הוותיק לדרך. רמת-גן היא העיר בה תוחלת החיים היא הגבוהה בישראל. 20% מתושבי עירנו הינם גימלאים, ולכן במהלך 5 השנים האחרונות פעלתי ללא לאות למען ולרווחת גימלאי העיר.
עיריית רמת-גן מהווה מודל עבור רשויות רבות, הלומדות מאיתנו כיצד מעניקים חיבוק עירוני אמיתי לאזרחים הוותיקים. כעת, החיבוק העירוני שלנו לאזרחים הוותיקים מתקדם צעד נוסף: לראשונה בישראל נקים מנהלת גימלאים שתרכז את הטיפול באזרחים הוותיקים על מנת להיטיב עמם אף יותר. הצטרפות הגמלאים מסייעת להבטיח שעיריית רמת-גן תמשיך לחבק את האזרחים הוותיקים של העיר גם בקדנציה הבאה".

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן