22/04/2024
22/04/2024
יום שני, 22 באפריל 2024
כרמל שאמה הכהן הוסיף את עו"ד רועי ברזילי לרשימת התומכים בו לראשות העיר
11/05/2018
הגימלאים הכריעו – זינגר – ראש העיריה הבא של רמת גן
11/06/2018

הליכוד בראשות משה רווח הצטרפו למחנה ישראל זינגר לראשות העיריה

הליכוד בראשות משה רווח הצטרפו למחנה ישראל זינגר לראשות העיריה

הליכוד ברמת גן היא התנועה המקומית השורשית ביותר שמחוברת לתושבי רמת גן ופועלת מדי יום כדי לתת מענה לצרכיהם ולשפר את איכות חייהם בעיר

משה רווח וחברי הליכוד ברמת גן מסרו: "בסיבוב הבחירות הראשון שנערך בעיר לא הבענו תמיכה באף מי מהמועמדים: כי הנאמנות שלנו אינה לאדם כזה או אחר – אלא לכם, התושבים. עתה, כשהעיר עומדת מול הסיבוב השני, בין ראש העיר המכהן ישראל זינגר לבין כרמל שאמה, תומכים רבים שואלים אותנו למי כדאי להצביע. למי לתת את המפתח לעתיד המשותף שלנו כאן. היום אנחנו מצהירים בפה מלא: בין ראש העיר המכהן לבין המועמד השני – הליכוד ברמת גן תומך בישראל זינגר, ראש העיר המכהן, לכהונה נוספת. התלבטנו רבות טרם הבחירה ולמרות ביקורת של דברים רבים שנעשו הקדנציה הזו, אנחנו בטוחים שהוא המועמד המתאים מבין השניים.
במסגרת ההסכמים שלנו עם ישראל זינגר , הוסכם לחלק את סמכויותיו של ראש העיר בין השותפות הקואליציוניות שלו, בהן הליכוד, כך שהדרך החדשה אליה צועדת רמת גן תהיה טובה יותר: דרך שתבטיח שהעיר תתנהל בצורה אפקטיבית, אופטימלית – תוך שיתוף פעולה חוצה סיעות. סוכם כי אפעל יחד עם ראש העיר להקמת ספורטק בעיר , וכי יוקם אצטדיון חדש לצידו מתחם בילוי ומסחר במקום האצטדיון הישן.
זינגר גיבש מאחוריו את הרוב המוחלט של המועמדים והרשימות, הוא מתחייב על כהונה אחרונה בתפקיד ומוכן לכונן שותפות אמת עמנו בעשייה המהותית כלפי התושבים: מהניקיון ועד פיתוח העיר ומצוינות הישגים בחינוך. לכן, הבחירה הפעם אינה בין זינגר לכרמל שאמה: אלא בין שאמה לבין בחירה בזינגר, בליכוד, באביהוא בן משה, בסיעת בר, בגימלאים ובצעירים – כלל השותפים שהצטרפו לזינגר וקיבלו סמכויות שיאפשרו להם לנהל את העיר בדרך חדשה.
לכן , הליכוד בראשות משה רווח, בתמיכת שרי הליכוד ומשרדי הממשלה, מודיע על תמיכה בראש העיר ישראל זינגר, מתוקף ההכרה שזינגר יאפשר לנו ולשאר השותפים לנהל את העיר בצורה משותפת להצלחה, אנחנו קוראים לתושבי רמת גן: ביום שלישי הבא הצביעו ישראל זינגר לראשות העיר! יחד, נתחיל דרך חדשה ומרגשת שתממש את הפוטנציאל האינסופי הגלום ברמת גן"

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן