17/07/2024
17/07/2024
יום רביעי, 17 ביולי 2024
אתם מודאגים שמרשם המשקפיים של ילדכם גדל?
02/13/2019
חושבים למכור? טיפים פשוטים למכירה יעילה – חלק ב'
02/13/2019

חושבים למכור? טיפים פשוטים למכירה יעילה – חלק א'

חושבים למכור? טיפים פשוטים למכירה יעילה – חלק א'

מתן נסטל

אלוקים נמצא בפרטים הקטנים, כך אמר לי פעם אדם חכם ומסתבר שאכן כך, העוצמה שבדברים הקטנים היא שיכולה להזיז ולהרים את הפרטים הגדולים ומכאן שורש ומשמעות המשפט. אם ניקח זאת לצד המעשי שבסיפור ולתוך עולם הנדל"ן, אומר ואדגיש שכמו בכל תהליך לפני שמתחיל, יש לדעת לבצע אותו כראוי ולהיות מוכן לתרחישים השונים שעתידים להגיע במהלכו. מכירת דירה אינה תהליך פשוט כשמכוונים לקבלת תוצאות נאותות ומנגד, התהליך יכול גם להיות קל וקצר כאשר מכוונים לתוצאות בינוניות, כמובן שלא אפעיל שיפוטיות בדבר וכל מקרה לגופו וכל אחד יעשה כראות עיניו אך, במאמר זה אני מכוון בעיקר לאותם מוכרים שמעוניינים למקסם את המכירה ולכוון לקבלת תוצאות משביעות רצון קרי, השגת מחיר גבוה ביחס למחיר השוק ולתהליך נוח, נעים ושמשתלב ללא הפרעה באורח החיים היומיומי.  
להלן הנקודות:
מה שצריך לתקן, עשו זאת. אתם כבר רגל וחצי בחוץ ורואים את הדירה החדשה בין אם קניתם או שאתם מדמיינים זאת אז עכשיו צריך לתקן את התריס השבור? הרצפה הסדוקה? הוילונות הקרועים ו/או האינטרקום שפועל לסירוגין? התשובה היא כן. ההשקעה למוכרים היא מינורית אולם הערך המוסף לקונים בין אם הכלכלי ו/או הסנטימנטלי עולה משמעותית.
צבע, ניקיון וטיהור הדירה. הסתכלו על עצמכם מנקודת מבטם של הקונים הנכנסים לנעליים שלכם בדיוק כפי שקניתם את הדירה. תנו להם את ההרגשה שהייתם רוצים עבור עצמכם. תריסים לנקות, קירות לצבוע ביסודיות, כלים סניטריים לנקות ולצחצח, ההרגשה נהדרת והדדית, זו השקעת זמן משתלמת. אם הרצפה ישנה אין זה רלוונטי, רצפה נקייה ומבריקה תמיד עושה חשק של ללכת עלייה בנעימים וכך בית צריך להיות מורגש.
תכולה וריהוט. נכון, בזמן המכירה ייתכן ותתגוררו בה, הרי זה הבית שלכם וזה הקסם שבדבר, אתם מעבירים בעלות לרוכש החדש ולהעביר להם את הרגשת הבית החם והנעים זו המשימה שלכם ומאחר והתהליך לרוב הינו רגשי, השתדלו לשמור על אסתטיקה בפנים הדירה ולהיפטר מהריהוט שאינו מקדם מבחינת נראות את תהליך המכירה כמו רהיטים ישנים, שבורים ו/או לא נחוצים. אגב, אפשרי להשתמש בשני ארגזים גדולים ולמקם אותם במרכז הדירה וכך בכל פעם שאתם מבחינים במהלך הפינוי בחפצים אלו, מיד הכניסו אותם לארגזים והמשיכו בפינוי תוך כדי שאתם מראים את הדירה ומדגישים את הקיים הביתי והנעים.
מתי להראות את הדירה? באור יום או בזמן חושך? התשובה לשאלה החשובה והמשך הטיפים הפשוטים והיעילים, בפרק ב' של המאמר.
כל האמור לעיל אינו מהווה תחליף ליעוץ מקצועי פרטני ומלא

נשמח לשמוע מה שיש לך להגיד לנו

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

זהו? יוצאים מהאתר?

הצטרפו גם אתם לאלפים שכבר מנויים,

עשו מנוי למגזינים הכי מעניינים, ובחינם!

דילוג לתוכן